Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "én nem nézek TV-t", miért...

Az "én nem nézek TV-t", miért ennyire elismerésre méltó?

Figyelt kérdés

Nem egy ismerősöm, munkatársam van, akik folyamatosan ezzel feszítenek. Egy nap akár többszőr is mondják, mintha vállveregetés járna ezért, mert választhat mit kezd a szabadidejével.


Mintha a TV-ben csak a junk tartalom lenne (máshol is van pl youtube), és ne lenne ismeretterjesztő, sorozat csatorna stb. Azt hiszik,aki nézi, az csak az éjjel-nappal Bukarestet, meg az m1 híradót nézné. Cserébe csinálnak mást, ami ugyanolyan "káros".


Nem értem mitől ilyen erkölcsi kapaszkodó ez. Mintha tv helyett folyton kiállításra, színházba járnának ezek az emberek, vagy olvasnának.


Nézek tv-t, de keveset, inkább megy a háttérben vagy sorozatot nézek.


2020. jún. 10. 10:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
42%

" Szóval nem vagyok értelmes, mert mást nézek, mint te? Szerinted értelmes ember a másikat ezért tarthatja kevésbé értelmesnek?"

Szerintem az ember bárkit tarthat bárminek, ezt hívják a szabad véleményformálás jogának. Én nem fogom értelmesnak tartani azt, akinek szórakozás az Éjjel Nappal Budapest, Love Island meg hasonló számomra szennyek, már meg teljes joggal tarthat engem ezért egy beképzelt, sznob pitsának :)

2020. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
"Tök mindegy minek nevezzük történetesen azt a szart, amin a filmet, vagy egyebet nézzük..." - Nekem nem tökmindegy, hogy mennyi reklámmal teszik élvezhetetlenné az amúgy szórakoztató filmet. :-)
2020. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%
Na ja, de nem ez volt a kérdés ;-)
2020. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
De köze van a kérdéshez, én például ezért is nézek keveset tévét, mert zavar a sok reklám, amiknek a tartalma nem érdekel. :-)
2020. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
Értelek, de mondom, hogy nem te vagy a kérdésben :D, a Kérdező nem arra kíváncsi, hogy Béla mennyit néz tv-t? és, hogy a Tv hasznos-e..:D De legyen tiéd az utolsó szó, a sok majom, meg pontozzon le :D Csá
2020. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ensem nézek, de nem menozesbol hanem mert nincs hozzá kedvem, filmezni rengeteget szoktam de azt netrol atteszem tvre, bármit nézetek nem csak ami éppen megy huszmilla reklámmal. Szerintem a tv a múlté
2020. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Azért elég sokatmondó, hogy egy ilyen egyszerű kérdésnél is megjelentek azok a sznobok, akik képtelenek tartalmat felmutatni és csak önfényezően szponzorálják magukat, DE kiakadnak, hogy a tévében szenny megy.

Amiket az utóbbi időben néztem a tévében és szennyek: Kalandra fel, Vészhelyzet, pár természetfilm, zeneadók, Gyilkos elmék, Mátrix. Mondjuk, kérdéses, hogyha ezek mind szennyek, akkor vajon mi a jó?

2020. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert helyette a netet bújja helyette, ahelyett, hogy mondjuk olvasna az illető. Tehát csak egy ferde folyamatot díjaznak benne sokan.
2020. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
27. Igen, pont az ilyen miatt tettem fel a kérdést.
2020. jún. 11. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!