Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen alacsony fizetések...

Ilyen alacsony fizetések mellett,mint Magyarországon,miért fontos az embereknek,hogy okostelefonjuk legyen?

Figyelt kérdés
Ha nekem 5 évvel ezelőtt nem mondogatják,hogy vegyek már egy okostelefont,mert mindenkinek az van már,meg ne égessem magam a régi,nyomógombos telefonommal,akkor nekem a mai napig nem lenne okostelefonom.Egyszerűen megvoltam nélküle.Se okostelefonom,se tabletem,se laptopom nem volt.Itthon tévét néztem,rádiót hallgattam,ha meg akartam nézni valamit a neten,elmentem a közeli internet kávézóba és ott néztem meg az e-mailjeimet többek között.Száz forintért ott voltam egy órát.Nem érdekeltek az okostelefonok.És nem is irigyeltem azokat az embereket akiknek volt,elvoltam a háromezer forintos nyomógombos telefonnal.Az oké hogy haladni akarunk a korral,meg divatosak akarunk lenni,de azt se kéne elfelejteni hogy itt nem olyanok a fizetések mint Ausztriában,Svájcban vagy Németországban.Nem hiszem hogy mindenki jól keresne akinek okostelefonja van.

2020. jún. 15. 14:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nem kell okostelefon, mert okos vagyok.

Vegye a sok hülye, akit nem zavar, hogy a telefonja okosabb nála.

2020. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
89%

41-es. Tudod miért írják egybe az "okostelefont"? Azért nem írják, hogy "okos telefon", mert akkor valóban szó szerint azt jelentené, hogy a telefon okos. Így, egybeírva viszont "átvitt" értelemben jelzi, hogy más telfonról van szó, több funkcióval, mint az alap készülékek, amikkel csak telefonálni lehet.

Ennyit a okosságodról...

2020. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam mindent végig, de szeretném leírni a saját gondolataimat.



Ma már 100 ezer alatt is lehet okostelefont venni. Nagyban megkönnyíti az ember életét!

Ha már a péntelenség: a villamoson lehet rajta nyelvet tanulni, az orvosi váróból vagy valami ügyintézés közben állásokra jelentkezni.

Mialatt várod a villamost, ráírni a haverra, barátra, hogy akkor ekkor és ekkor, itt és itt találkozunk.


Ennyi erővel mosógép is minek?

Az is csak kényelmesebbé teszi az életet és időt takarít meg. Régen megvoltak nélküle.

2020. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 kuronomakatako válasza:
100%
Hány éves vagy? 50? 60? Folotti? Valszeg sosem dolgoztál irodai munkában vagy bármiben amihez kell internet ezért vagy jól el internet nélkül, de vannak emberek akik felsobb szinten vannak es nekik mar a munkajukbol adodoan is hasznalniuk kell napi szinte...
2020. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Ami igaz az igaz ***** válasza:
92%

Képzeld telibeteszem a társadalmat, azért vettem okostelefont mert 100 000 forintért veszek kamerát, mikrofont, naptárt... tudod mit nem sorolom föl a legutolsó anis is tudja hogy 100 meg 100 aplikáció van ami mérfölekkel könnyít az életeden ha jól használód.



Lenyűgöző... Hogy tudott ennyi ember beugrani ennek a fickónak?!

Nem sok kommentet olvastam de ahogy észrevettem a fickó csak az egóját tágítja hogy ő milyen jól megvan a saját kőkorszakában. Mi meg a társadalmi nyomás miatt vagyunk balekok.



Jézusom... kerék és tűz nélkül is lehet élni mégsem csináljuk.

Ha 1900 lett volna gyakori kérdések akkor ez a fickó lenne az első aki megkérdezné hogy "Minek a svájci bicska egy ilyen szegény korban?"

2020. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Ami igaz az igaz ***** válasza:
100%
Az a balek aki ezután még leáll veled vitázni ide
2020. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk én sem értem minek Mo.-ra okostelefon... Külföldön a buszbérletet lehet rajta tárolni, illetve be lehet szkennelni a buszon, mikor felszállsz, sőt, a legolcsóbb elektronikus formában megvenni a bérletet, tehát hogy a telefonodon tárolod. De Mo.-on nincs ilyen előnye. Hacsak nem valaki vonattal utazik. Volánbuszokon nem lehet fizetni kártyával, arra jó csak, hogy menet közben is lehet üzenni egymásnak Messengeren, meg netezni. De hacsak valaki nem tölt el sok időt utazással a munkahelyére és vissza, nincs értelme mindig a netet lesni. Otthon is lehet netezni.
2022. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
16%
Amikor annyi eszed nincs, hogy a saját problémáidat tudatosítsd magadban...
2022. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
#47 Itthon mi akadályoz meg benne, hogy rajta tartsd a buszbérletedet?
2023. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!