Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen alacsony fizetések...

Ilyen alacsony fizetések mellett,mint Magyarországon,miért fontos az embereknek,hogy okostelefonjuk legyen?

Figyelt kérdés
Ha nekem 5 évvel ezelőtt nem mondogatják,hogy vegyek már egy okostelefont,mert mindenkinek az van már,meg ne égessem magam a régi,nyomógombos telefonommal,akkor nekem a mai napig nem lenne okostelefonom.Egyszerűen megvoltam nélküle.Se okostelefonom,se tabletem,se laptopom nem volt.Itthon tévét néztem,rádiót hallgattam,ha meg akartam nézni valamit a neten,elmentem a közeli internet kávézóba és ott néztem meg az e-mailjeimet többek között.Száz forintért ott voltam egy órát.Nem érdekeltek az okostelefonok.És nem is irigyeltem azokat az embereket akiknek volt,elvoltam a háromezer forintos nyomógombos telefonnal.Az oké hogy haladni akarunk a korral,meg divatosak akarunk lenni,de azt se kéne elfelejteni hogy itt nem olyanok a fizetések mint Ausztriában,Svájcban vagy Németországban.Nem hiszem hogy mindenki jól keresne akinek okostelefonja van.

2020. jún. 15. 14:15
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
#30 van okostelefonom,de csak azért vettem,mert nyomás alatt voltam:)
2020. jún. 15. 20:34
 32/49 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mit kell pattognod ezen órák óta? Nyomás alatt voltál.. hagyjuk már.

Hú de nagy bűn mert valaki vesz egy okostelefont.

A nagy nyomás alatt azért folyamatosan ezt nyomogatod.

2020. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
#32 igen mert én is "rákattantam".De annyira nem érdekel.Amikor legutóbb okostelefont vettem,az volt az elsődleges hogy olcsó legyen.Vehettem volna Samsungot is 100 ezerért,de nem érdekelt.Én meg vagyok elégedve a név nélküli telefonommal is.
2020. jún. 15. 20:52
 34/49 anonim ***** válasza:
91%

És most mi van akkor?

Gratulálunk neked ehhez!

Ettől te jobb ember vagy?

2020. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%

A kényelem és gyorsaság a válasz a kérdésedre.

Az interneten "minden" fent van. Az okostelefonodról pedig bárhonnét kényelmesen elérheted az internetet.

2020. jún. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
92%
Okostelefont már tíz-húszezerért is lehet venni. Szóval nem sok ember van, aki ennyit nem képes két-három évente összespórolni. Úgy ír a kérdező Magyarországról, mintha itt ilyen Afrikai állapotok lennének. Nem vagyunk gazdag ország, ez tény, de szerintem még közmunkás bérből is simán lehet okostelefont venni pár hónap alatt. Aki pedig nyilván annyira szegény, hajléktalan, az nem tud magának venni, de mondom, szerencsére nem valami harmadik világbeli ország vagyunk. Kétévente pár tízezer forintos kiadást szerintem magyarországon az emberek 99%-a még tud engedni magának, és a mai világban azért nagy segítség a mindennapokban egy okostelefon
2020. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
91%
Azért azt ne felejtsük ki, hogy a létező legegyszerűbb dopaminforrás is, elég sokan meg kb két perc alatt ráállnak bármire, ami leszakítja őket az életükről.
2020. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam el a kommenteket, csak a kérdező posztját: én a tévének nem látom értelmét. A tévé + szolgáltatás ára mondhatni egyenlő egy okostelefon árával, és ha választani kéne, egyértelműen az okostelefont választom, mert több felhasználási lehetőség van benne.
2020. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
91%
Ha szükséged van rá veszel, ha nem akkor nem.
2020. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Szóval...

- Nem tudod megfelelően használni a központozást.

- Szerinted a drágább és a saját okostelefonod között csak az ár a különbség.

- Szerinted sokan csak külső nyomás hatására vettek okostelefont.

- Te magad is nyomás hatására vettél okostelefont.

- Érkezett a kérdésedre egy csomó válasz már, de kiemelted.


Ezek után, szerinted mi értelme választ írni erre? A dolgok egy része alapján úgysem fogod fel, egy másik része alapján meg nem is érdekel.


Azért pár apróság:

- Vegyük az én fizum, átlag alatti. Nettó 165.000. A telóm ára újonnan 50.000, használtan 20.000 volt. Ha, mondjuk 2 hónapon át félrerakok 10.000-et, akkor simán megvan az ára. Ez sok?

- Egy csomó ismerősöm megspórolja az okostelefonnal a számítógépet. Egyszerűen telefonnal intézik a banki dolgokat és hasonlókat. Egy mobil olcsóbb, mint egy számítógép vagy laptop és hordozható. Akkor sokba kerül?

2020. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!