Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hobbik vannak, amikkel...

Milyen hobbik vannak, amikkel egy kis zsebpénzt is lehet keresni?

Figyelt kérdés

Gondoltam belefogok valamibe a nyáron, ami hasznos is.


Magamról egy kicsit: 20 éves egyetemista fiú vagyok, informatikához értek, angolul jól beszélek. Szeretek tanulni, kitartó vagyok, szóval nem baj, ha esetleg sokat kell gyakorolni.


Lehetőleg legyen olcsón megvalósítható, nem szeretnék rá elsőre nagyobb összegeket költeni.

Valami olyan dologra gondoltam, amit otthonról is lehet csinálni, vagy nem igényel annyi utazgatást.

Elsősorban tehát olyan hobbi lenne, amivel le tudnám kötni magam, és valamennyi pénzt is lehet vele keresi (nem baj, ha nem egyből, és természetesen nem nagy összegekre gondoltam). Nyitott vagyok mindenre, bár a művészetekben nincsen sok tapasztalatom.



Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. jún. 22. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Grafika, képretusálás, ha tudsz programozni, szerintem most is találsz munkát (projekt jellegűt is), esetleg korrepetálás
2020. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt páran mennyire féltékenyek tudnak lenni arra, ha valaki egy hónapban pár ezer forintot keresne a hobbijából :D


A web design is nagyon jó terület esetleg, ha érdekel az informatikanak ez az oldala.


Illetve ha szeretsz pl. Fotózni, videozni, vágni, akkor abból is ki lehet hozni valamit.


Ha nem sürgős, akkor szerintme nyugodtan probalgathatod ezeket.

2020. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!