Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piacképes férfinek kell lenni...

Piacképes férfinek kell lenni a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

Ez így nem jó. Egy esti italozás után is mennyi minden észbe kerül a múltból.

És hol tart az ember? Ha nincs teli pénzzel és nincs kigyúrva , akkor sehol.

Nem jó ez így.

Mennyire fontos és központos az. hogy célt érjünk az életben.

Például egy nőnél , aki kívülről és belülről is jó.

Szokták mondani, hogy 3 dolog vezeti a világot:


Pénz, ..na, politika.

Hát bizony hogy fel van adva a lecke.

Küzdeni, küzdeni, és küzdeni , aztán majd lesz valahogy.

Ez a nő téma mindent átölel. Ez a központi cél, hogy mi emberek megtaláljuk egy boldogságot egy olyan világban, ahol arra anyagi megtáltosodás nélkül nincs esély.



#emberek, férfiak,
2020. jún. 24. 23:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ez nem nemek közötti különbözőség. Nagyon kevés nőnek van ilyen teste, azért mert te nem látod rajta, vagy koplal vagy terembe jár. Ahogyan sok vonzó, kapcsolatban lévő férfi sem edz, legföljebb hobbi sportol.

Önmagában nem ezért vagy sikertelen.

Azon kívül ha neked az edzés felesleges fáradtság amit csak a nők miatt tennél meg (ha megtennél) és önmagadért nem, akkor igénytelen vagy.

2020. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Önmagamért is megtettem a múltban és meg is teszem ma is.

Hogy ki miért sikertelen azt inkább hagyjuk.

Ez nemek közötti különbözőség!

2020. jún. 25. 14:17
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem agyra gyúrjál inkább, jobban jársz.
2020. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ne szemtelenkedj, mert nem azzal van a gond.

Azzal, hogy sokaknak fáj az igazság.

De nem fogom eladni a lelkemet az ördögnek egy jó nőért.

2020. jún. 25. 14:26
 15/28 anonim ***** válasza:
Ne is tedd, mert levágja a farkad Lucifer. Szerintem elégedj meg egy szinteden lévő nővel és akkor akár boldog is lehetsz.
2020. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz anonim ember!? Milyen szintemen? Hát nem olyan szinten vagyok még most sem, hogy 195 kilós Mariska illik hozzám.
2020. jún. 25. 14:39
 17/28 anonim ***** válasza:
Mélyen tisztelt moderátorok, ezredszerre teszi fel a kérdést, ideje lenne tiltani.
2020. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Milyen kérdést teszek fel ezredszerre? És neked miért fáj egy ilyen kérdés? Nincs más az oldalon?
2020. jún. 25. 14:58
 19/28 A kérdező kommentje:

Csak egy példa: Vajon miért történt ez? Inkább nem adja oda magát olyas valakinek , akinél nem elég telített a pénztárca?

Nem tud gyémántot ásni, ezért inkább le sem fekszik vele és ezért jobb ha szakít vele? Ez aztán a korrekt!



Most egy újabb pár vetett véget a kapcsolatának, ami a műsor során jött össze, a harmadik helyen végzett Erik és Karola is szétment, írja a Life. Karola ezt írta a szakításról:


Kedves követőink, most találkoztunk az Erikkel, és megbeszéltem vele, hogy nem érzem úgy, hogy egy olyan életszakaszban vagyok, ahol át tudom adni magam a kapcsolatunknak és ezért megbeszéltük, hogy ez most sajnos nem fog működni közöttünk. Köszönjük a támogatást a játék során és a kinti életben is! Hálás vagyok az eltöltött pillanatokért!

2020. jún. 25. 15:07
 20/28 anonim ***** válasza:
#19 Ha ez a színvonalad, ne is csodálkozz. Atyaég!
2020. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!