Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piacképes férfinek kell lenni...

Piacképes férfinek kell lenni a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

Ez így nem jó. Egy esti italozás után is mennyi minden észbe kerül a múltból.

És hol tart az ember? Ha nincs teli pénzzel és nincs kigyúrva , akkor sehol.

Nem jó ez így.

Mennyire fontos és központos az. hogy célt érjünk az életben.

Például egy nőnél , aki kívülről és belülről is jó.

Szokták mondani, hogy 3 dolog vezeti a világot:


Pénz, ..na, politika.

Hát bizony hogy fel van adva a lecke.

Küzdeni, küzdeni, és küzdeni , aztán majd lesz valahogy.

Ez a nő téma mindent átölel. Ez a központi cél, hogy mi emberek megtaláljuk egy boldogságot egy olyan világban, ahol arra anyagi megtáltosodás nélkül nincs esély.



#emberek, férfiak,
2020. jún. 24. 23:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ez nem színvonal kérdése! Ez a mai nő.
2020. jún. 25. 15:27
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy réteg, akit te nőnek tartasz. Én ilyeneket nem ismerek, a köreimben mindenki normális, a fiatalabbak egyetemisták, az idősebbek házasok vagy párkapcsolatban élnek. Normális nők normális férfiakkal. De egyikünk sem néz ilyen szenny műsorokat és egyikünk sem néz ki úgy, mint egy ukrán prosti. Ha neked a valóságshows csajok a "mai nők" akkor meg is érdemled a sorsodat.
2020. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

"Ha neked a valóságshows csajok a "mai nők" akkor meg is érdemled a sorsodat.'"


Miért ki legyen nekem a mai nő? A 187 kilós Bözsike, a sarokboltból?


Az a nő, aki jól néz ki, az beképzelt és mind ilyen! Mind!


Nézzetek körbe a társadalomban. Miért van ennyi férfi ilyen régóta egyedül?

Az a sok egyedülálló nő mit szeretne az élettől?

Milyen társra vár, hogy ennyi férfiből senki nem jó neki?

2020. jún. 25. 15:55
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Az egyetemista lányok a családban egytől egyik csinosak, magasak vékonyak és nem néznek ki úgy, mint egy prosti. Intelligensek, tanulnak, sportolnak. Nem igazán sminkelnek, haj lófarokba fogva, de gyönyörűek. Én már anyuka vagyok, de heti négyszer sportolok, jó alakom van, csinos vagyok. A párválasztásnál a szerelem dominált nálam, nem a pénz meg a kigyúrtság.

Persze mindannyian az intelligens férfiakat szeretjük, ezt nem vitatom. Viszont van egy széles átmenet az ukrán prosti meg a 187 kilós Bözsike között. Mondjuk a többség a kettő közötti skála.


Milyen férfire vágyunk mi nők? Normálisra, kulturáltra, nem felszínesre, családcentrikusra. Hogy a prosti külsejű csajok kire vágynak azt nem tudom és nem is érdekel. De a te értékrended súlyosan sérült, felszínes vagy és ugyanezért szólod meg a nőket, akiknek nem kellesz.

2020. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

"De a te értékrended súlyosan sérült, felszínes vagy és ugyanezért szólod meg a nőket, akiknek nem kellesz."


Nekik a pénz kell.

Miért sérült, miért felszínesség az, ha nem szeretnék összeállni azzal, aki nem az én kategóriám? Vagyis inkább azzal, aki illene hozzám.

Joggal szólom meg azt, aki a nemek közötti különbözőségnek köszönhetően a saját szintjénél nagyobbat akar, mert megteheti, hogy válogat manapság és nőnek született.



. "A párválasztásnál a szerelem dominált nálam, nem a pénz meg a kigyúrtság."


Nem te vagy itt a főszereplő.


'Normálisra, kulturáltra, nem felszínesre, családcentrikusra."


Ha ez így lenne, akkor nem lenne ennyi férfi egyedül. A nők inkább otthon maszturbálnak, minthogy megosszák magukat valakivel.

2020. jún. 25. 18:43
 26/28 anonim ***** válasza:
Megint nem érted. Te a "nők" alatt a nők kb 20%át érted, és ez nem is a legszebb 20%. De az anyagias, értéktelen, jellemtelen szemét réteg. Ha neked normális nő nem kell, akkor ne a nőket szidd, hanem csak írd azt, hogy insta pitchát keresel, miért ilyenek. A válasz meg az, hogy ők nem a te szinted. Belsőre igen, mert ugyanolyan üresek, de külsőre nyilván nem. De én itt be is fejeztem a beszélgetést, mert látom, hogy nem a normális emberek véleménye érdekel.
2020. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Állj! Miért nem az én szintem?


Azért , mert nincs luxushajóm? Azoknak van hajójuk? Vagy csak inkább beleülnek, mert testük van?


Nem csak insta picsák vannak, akik jól néznek ki. Nem csak az insták tartogatják magukat gazdagoknak.

2020. jún. 25. 18:53
 28/28 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=aMC6yhacYlw


Ez is milyen nevetséges! Helytállónak imponál, de vitatható.

Az ilyenek majd a pénzes fószerrel fognak összeállni.

Nem véletlenül nem akarják, hogy akárki üzenjen nekik.

Videó vége!


Szépen beszél a párjáról, de neki nincs annyi pénze, meg nyaralója, mint a párjának volt. Neki miért nem jó a külsőleg és anyagilag megegyező ember?

Csak egy példa.

2020. jún. 25. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!