Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homofób embereknek mi az...

A homofób embereknek mi az okuk erre?

Figyelt kérdés

Mindig is elfogadó voltam minden emberrel szemben. Ennek ellenére főleg az interneten nagyon sok a kérdésben szereplő véleménnyel találkoztam azonban sosem tudták kellően indokolni. Ezenkívül sokan használják a

"Nem vagyok homofób DE.." - mondatokat és a végén mindig kiderül, hogy tulajdonképpen az.


18N


2020. jún. 26. 08:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
9: elfogadják. De az elfogadni és szeretni/tetszeni/egyetérteni nem ugyanazt jelenti. És baromi idegesítő, amikor mindenhonnan folyik a melegpropaganda, meg az LMBTQ. Ők hagyjanak békén minket :)
2020. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%
#10 akkor nekem is ugyanúgy jogomban áll nem elfogadni a heterókat, mert nekem pedig az a természetellenes. Mégsem teszem. Különben is ki határozza meg, hogy mi a természetes és mi a természetellenes? Még ha természetellenes is, mit tud akkor csinálni az illető? Hogy kell élnie úgy, hogy a homofóboknak is megfeleljen?
2020. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

12: Miért lenne homofób, aki nem fogad el? Az a homofób, aki beszól, megver, bánt, csak azért mert homi vagy.

A kaja tényleg jó hasonlat volt valakitől. Én utálom pl. a tökfőzeléket, undorodom tőle, de nyilván nem érdekel, hogy más megeszi és nem fogok megverni senkit sem, mert tökfőzeléket eszik :)

Ne kell erőltetni, hogy mindenkinek tetsszen, ahogy élsz. Mint ahogy nagyon sok minden más se tetszik nekem az életben, amit mások csinálnak, de nem foglalkozom vele. Csak ne akarják rám erőltetni a saját dolgaikat.

2020. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Én is szeretem, amikor valaki arról beszél, hogy elfogadó meg minden, aztán mindenkivel szemben személyeskedik:D
2020. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

Régen is voltak melegek, és jól megvoltak pride, meg mindenféle polgárpukkasztás nélkül.

A melegeknek kellene azt elfogadni, hogy amit csinálnak, az a természetellenes. Nem átlagos.

És nem kitalálni szavakat, mint homofób.

sosem volt bajom a melegekkel, de amit most a modern ember művel a liberalizmus jegyében, az nagyon kiakasztó.

Legyünk egyenlőek, meg feminizmus, meg utáljuk a gyerekeket, meg csináljunk mindent másképp, mint ami vagy 10 ezer éven keresztül megszokott volt.

Ez a "régen minden jobb volt" fóbiás emberek baromsága, képesek lennének feje tetejére állítani az egész világot.

Szerencsére a statisztika, meg a többség győz.

2020. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%

"Nem egyszerűbb lenne békén hagyni őket, nem pedig gyűlölködni?"

Ki gyűlölködik? Senki. Jó, vannak, akik nyíltan és látványosan utálják a melegeket, az ő tevékenyságük nekem sem tetszik, én szép csendben egyszerűen csak undorítónak tartom.

Az a baj a nagy "elfogadókkal" meg "nyitottan gondolkodókkal", hogy valójában ők a leginkább intoleránsak bármiféle más véleménnyel szemben. Ha nekem valami nem tetszik, akkor szerintük gyűlölködő vagyok, a nyitott gondolkodás szabadsága rám nem terjed ki.

"Hogy kéne élnie úgy, hogy a homofóboknak is megfeleljen?"

Bármilyen furcsa, én nem várom el senkitől, hogy úgy éljen, hogy az nekem "megfeleljen." Én sem tartok közvélemény-kutatást az életmódommal kapcsolatban, csak élem, ahogy tudom, és ha valakinek nem tetszik, így járt.

2020. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Na, hát igen. Akkor a melegeknek is ugyanúgy jogukban áll azt szeretni, akit akarnak, ahogy szeretnének. Ha valakinek nem tetszik, akkor így járt. Nem kell, hogy ez tetszen bárkinek is. Viszont az elfogadás ott kezdődik, hogy tudomásul veszem, hogy vannak ilyen emberek, és hagyom őket úgy élni, ahogy akarnak. Még ha ez nekem nem tetszik, akkor is. Beszüntetni nem lehet őket. Ja és a pride-on szexruhában vonagló emberek szerintem a legtöbb jó érzésű emberből undort vált ki, szexuális irányultságtól függetlenül. Az már tényleg nem az utcára való. De viszont az, ami a heteróknak társadalmilag megengedett, az nem megengedett a homoszexuálisoknak, és itt kezdődik a homofóbia, a kirekesztés. Itt most nem a házasságra, gyerekvállalásra gondolok. Nagyon primitív gondolkodásra vall, ha azért kirekeszt valaki valakit, mert nem tetszik az, amit a magánéletében csinál, amivel nem árt senkinek.
2020. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%

Látens homoszexualitás, gyenge és megingatható szexuális beállítottság. Emiatt fruszráltság és a "férfiasságuk" izomból való demomstrálása a homofób szövegekkel.

Egy magabiztos, valódi férfi világképe nem inog meg, ha meglát egy homo párt, nem kezdi el frusztráltan fitoktatni a férfiasságát.

Nőként nem járnék homofób pasival, mert általában frusztráltak, önbizal hiányosal, gyenge jelleműek.

2020. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

Láthatod kérdező, hogy itt is az érzelmi válaszok dominálnak. Nem tetszik, undorodik tőle és joga van undorodni. Naná, hogy joga van, amíg nem váltja tettekre. De ez mi már? Csinálják a négy fal között. Mindenki csinálja a négy fal között, én pl undorodom attól amikor ülök a buszon vagy a metrón és megáll felettem egy párocska (nyilván heterók de tökmindegy) és megy az évődés meg a cuppogós puszika 5 másodpercenként. Ha homoszexuális pár lenne, már rég ledobták volna őket a buszról, de mivel nem azok, csak elviseljük, hogy ők bizony nem a négy fal között csinálják. Aztán nézd meg, az értelmes válaszokat meg lepontozták.

Az nem meleg propaganda, hogy látsz egy meleg párt egy coca cola reklámon. Ha egyenlő jogok lennének, nem háborodott fel volna rajta ország-világ.

Tehát aki vadul védi a jogát a homofóbiához és undordik a polkorrektségtől, az bele sem gondol, hogy egy igazságtalan rendszert véd. Nem az a baj, hogy neki nem tetszik a dolog, hanem hogy ezen hozzáállás miatt érik még mindig atrocitások a homoszexuális párokat.

Amúgy mindezt heteróként írom.

2020. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
ha valaki normális keretek közt homofób, azzal nincs semmi baj szvsz, szólásszabadság van és szabad országban élünk, ha valakinek nem tetszik egy egyforma nemű pár, joga van hozzá, hogy ne tetsszen neki, mint ahogy ahhoz is joga van az embernek, hogy mondjuk ne tetsszen neki a hosszú fekete haj, vagy ilyesmi, de a szélsőséges homofóbokat (akik ilyen "meg kell ölni az összes b..t" szinten vannak), már ki nem birom állni. Ugyanígy vagyok a melegekkel is, nincs azzal semmi baj, ha mondjuk két férfi vagy két nő szereti egymást, de az utcán parádézó műf..t lóbáló csillámos gatyás emberkéket bezárnám a lakásukba egy életre...
2020. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!