Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homofób embereknek mi az...

A homofób embereknek mi az okuk erre?

Figyelt kérdés

Mindig is elfogadó voltam minden emberrel szemben. Ennek ellenére főleg az interneten nagyon sok a kérdésben szereplő véleménnyel találkoztam azonban sosem tudták kellően indokolni. Ezenkívül sokan használják a

"Nem vagyok homofób DE.." - mondatokat és a végén mindig kiderül, hogy tulajdonképpen az.


18N


2020. jún. 26. 08:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%

15 40


Hát akkor van egy jó hírem, homofób vagy!:D

2020. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%
akkor az vagyok. bár akkor a meleg haverom is az, mivel ő is hasonló véleményen van a prideoló műbrét lóbáló melegekről :D
2020. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ő is homofób!
2020. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
7%
mindenki IS homofób, maradjunk ennyiben
2020. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok homofób de undorít amit csinálnak,ahogy valószínű őket is undorítja amit heterók csinálnak,erről egyik fél sem tehet úgy gondolom.A 4 falasra reagálva: szerintem se heterótól se homótol nem elfogadható ha nyilvános helyen csinál bármit.


Ami viszont szerintem a legeslegnagyobb baj ezzel az egésszel hogy az arcunkba nyomják.


Pride,b*zicola reklámok,1000000 egyéb cucc és hogy folyton ez van szajkózva.Engem ez zavar a legjobban,semmi bajom nem lenne a melegekkel(azokkal akik nem magamutogatók nincs is) ha nem reklamoznák magukat,nem provokálnák az embereket.


Ami szintén undorít a melegségben hogy nemi?(vagy gender?) alapú diszkrimináció van. Senki ne tagadja nekem hogy egy heteró fehér férfinak egy fekete leszbikus nővel szemben a bíróságon semmi esélye nem lenne,mert mindenki annyira fosik a "te homofób" megbélyegzéstől.


Összessegeben a legjobb lenne ha ténylegesen egyenlően(nem egyenlőbben) lennének kezelve a társadalomban,és nem lennének propagálva.Mégegyszer: azzal hogy van valaki aki a férfiakat szereti,és ugyanilyenekkel kerül párkapcsolatba,az égvilágon semmi problémám. A bajom a "nézzétek én meleg vagyok igen! Meleg vagyok megfogom a kezed puszta provokációbol,de egy ujjal hozzám ne merj érni mert homofób leszel" életstílusú díszbuz*kkal van.

2020. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
28%
Most tuti le fognak pontozni de azt fondolom aki homofób annak önmagával van valami súlyos baja. Én nem vagyok meleg de nekem teljesen mindegy ki kit szeret. A nyilvanos enyelgés nem tetszik se melegeknél se heteróknál. De azért emiatt sem köveznék meg senkit.
2020. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igazából én is részese vagyok az LMBTQ+ mozgalomnak, de szerintem is túltolják egyesek a polkorrektség jegyében az egész témát. Szerintem, ha nem lenne ennyire az emberek képébe tolva a "másság", akkor nem lenne annyi szélsőséges nézetet valló ember. A másik kedvencem pedig az, amikor valakit támadnak a vallása miatt, vagy éppen azért, mert történetesen heteró, vagy fehér. Az embereknek ideje lenne felnőniük és a gyakorlatba átültetni az "élni és élni hagyni" elvet. Mindenkinek joga van undorodni bármitől, illetve mindenkinek joga van azt szeretni, amit/akit szeret, csak ne erőltesse rá másra se a nézeteit, se az elveit. Tehát egy heteró ember ne húzzon be egyet valaki szeme alá a szexuális irányultsága miatt, de a melegek se erőszakolják rá magukat minden férfire (leszbikusok meg minden nőre). Illetve a Pride is mehetne kultúráltabban, de inkább a nyugati országokban van belőle probléma, Magyarországon csak ritkán jelennek meg a kinkes, fétises barmok (amivel szerintem egyetért minden jóérzésű ember, hogy rohadtul nem az utcára való). Meg szerintem sem kéne minden reklámban/sorozatban/filmben annyi LMBTQ+ karaktert szerepeltetni, főleg, ha csak annyiból áll a személyiségük, hogy "juj, én transznemű/biszexuális/meleg/leszbikus/aszexuális/non-binary/aromantikus/pánszexuális/omniszexuális/stb. vagyok", mert azzal inkább degradálják az egész közösséget. A másik kedvencem pedig a feketék, ázsiaiak, egyéb etnikumok piedesztálra emelése a fehérekkel szemben. Természetesen hatalmas probléma, hogy még a mai modern társadalomban is hátrányosabb helyzetből indulnak, mint a fehérek, de amit már manapság művelnek, az nagyon nem normális (tessék megnézni, mi megy az USA-ban BLM mozgalom néven...). Nem hiszem, hogy a jelenlegi eszközeikkel javítanának a helyzetükön, sőt, bár ez már más téma.
2020. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
84%
26. Vagyok én sem értem miért kell erről ennyit beszélni. Unalmas és indulat gerjesztő. Ha nem folyna a csapból is sokan nem foglalkoznának vele. Azt sem értem miert kell manapság minden filmben legalább két melegnek vagy transzvesztitának lennie? Sokan pl divat "melegek" mert ez milyen menő. Gyerekkoromban még a legnagyobb sértés volt. Kamasz koromban meg már mindenki kipróbált mondent mindenkivel. Elég nagy a váltás amit nem csodálom, hogy az idősebb meg a konzervatívabb réteg nem tud befogadni.
2020. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!