Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fokozható a fizikai-sze...

Hogyan fokozható a fizikai-szellemi teljesítmény?

Figyelt kérdés
A rendszeres és intenzív testmozgás, olvasás, hobbitanulás a programom része, igyekszek mindig feszegetni a határaimat, de mi van még? Jól érzem így magam, többet és többet bírok, de egy ideje olyan, mintha megálltam volna a haladásban. De ez csak szellemileg.

2020. jún. 27. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
A kokain csodákra képes.
2020. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem szeretnék megválni a nyálkahártyámtól.


Valaki?

2020. jún. 27. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Tréningezés. A szervezet azt tartja fenn és azt erősíti, ami napi szinten igénybe van véve benne.
2020. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Épp ez a bajom, hogy olyan, mintha megálltam volna. Hiába, hogy több nyelvet is tanulok (nem akvarodok bele, gond nélkül szét tudom őket választani akkor is ha egy napba sűrítem őket), olvasok, valahogy "megrekedtem". Pedig nem csak regényeket szoktam olvasni. Mindenesetre jobban belehúzok. Köszönöm a tipped!
2020. jún. 27. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Eleuthero ginseng

Panax ginseng

Gyomber

2020. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezeket ismerem, köszönöm szépen! Sokan végigpróbálgattam már, de már inkább metódusok érdekelnének. Habár a meditáció ki is ment a fejemből. Azt is felveszem a listámra.


Köszi, ment a zöld!

2020. jún. 27. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ginzeng, zöld tea, arginin.
2020. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ginkgo biloba is jó, de inkább mentális. Fizikailag és mentálisan ginseng (csak sok a rossz fajta). De szimpla kávé, teafélék is segítenek. De egyébként, ha valóban úgy érzed, hogy megakadtál, akkor jobb szünetet tartani. Kapcsolódj ki pár napot, akár 1 hetet, szükség van rá. Lehet szimplán ennyi kell. Bele kell építeni a terveidbe a kikapcsolódást, szünetet is. Én se tudom sokszor mikor kéne pihenni, mindig későn veszem észre, viszont valóban tud segíteni. Ezekkel a "szerekkel" vigyázni kell olyan téren, hogy hozzászokik a szervezeted, kell szünet ott is, hogy eredményesek legyenek. Amúgy táplálkozás minősége és hidratáltság is fontos tényezők
2020. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítő válaszokat!
2020. jún. 28. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!