Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan hogy a nagyon...

Volt már olyan hogy a nagyon szemedbe lógó hajadat egyszerüen valaki kisöpörte a szemed elöl?

Figyelt kérdés
Ha igen hol és milyen helyzetben?
2020. jún. 28. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus regények tele vannak ilyen helyzetekkel, de velem az életben ez csak egyszer fordult elő. Egy fiú csinálta középiskolában, később bevallotta, hogy valaki azt tanácsolta neki, hogy csináljon ilyeneket, ha udvarolni akar. Nem volt pozitív élmény.
2021. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy kolléganőm, mikor jöttünk vissza az ebédből, odafordult és elkezdte minden kérdés nélkül kihúzogatni a számból a szél által belefújt hajszálakat. Többet nem ebédeltünk együtt.

Ha valaki olyan csinálná, akitől nem szabadulhatnék ilyen könnyen, akkor rászólnék, hogy fejezze be, mert nem szeretem, hogy ha hozzám érnek.

2021. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, velem több tanárom is csinálta már ezt. 😂
2021. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen edzésen mikor behúztak.
2021. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A német tanárnőm mindig ezt csinálta.

Vagy az egész hajamat hátra rakta.

Aztán mikor elment mellőlem gyors visszaraktam a helyére a hajam😂

2021. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az akkori plátói "szerelmem". Az utcán mikor egy megállóban várakoztunk suli után.
2021. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
A szexpartnerem. Azt gondolta, azért takargatom a homlokom a frufrummal, mert van valami rejtegetnivalóm. Egyébként tényleg van, nem szimmetrikus a homlokom és szerintem nagyon csúnya. Ő azt mondta, nincs itt semmi rejtegetnivaló. Ez egy elég kedves gesztus volt tőle.
2021. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 biztos szerelmes vagy belé. Ismerem ezt. Ne áltasd magad, tudom hogy így van.
2021. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
18-as, dehogy vagyok és nem is voltam szerelmes belé. Már nem a szexpartnerem, csak volt. Igazából egy alkalom után nem is kértem repetát. Kedveltem őt, de nagyon messze volt az a szerelemtől, mivel nem voltam túl valakin, plusz túl fiatal volt hozzám, nem tudtam férfiasnak látni.
2021. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A tanárom, nem bírtak, hogy nem látják a szemem.

Mindig visszatettem.

2021. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!