Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meséltek magatokról?

Meséltek magatokról?

Figyelt kérdés
Ha van valaki aki szívesen mesélné magáról külsejéről, belsőjéről akkor ne tartsa magában! Akár itt akár priviben.

2020. jún. 29. 23:27
1 2
 1/19 Fifti50 válasza:
Mire vagy kíváncsi? 😀
2020. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akármire
2020. jún. 29. 23:37
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért?
2020. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2020. jún. 29. 23:42
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hogy mit mesélhetnék magamról... :D

Építem az életem és próbálok haladni, de nagyon sokan húznak vissza. Remélem, hogy egy év múlva elérem a céljaim nagy részét. Lesz diplomám, jobb melóm, a blogom is csinálhatom normálisan és több időm jut szórakozásra is.

Alapvetően a legtöbb társaságba könnyen beilleszkedek, de közben kicsit kívülálló vagyok. Valahogy nekem nem jön be az az álszent szint, amit képvisel a legtöbb ember.

Régebben lelkizősebb voltam, most már nem igazán pazarlom ilyesmikre az időm, mert nem láttam a dolognak értelmét.

Külsőre átlagos vagyok. 176 centi. Az alkatom változó. Volt már, hogy egy ideig kondiztam, volt, hogy jó pár plusz kiló volt rajtam. Mostanában fogytam, szeretném újra elkezdeni az edzést.

2020. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
21 éves vagyok, és elmondhatatlanul fáradt. Mi tart itt? nem tudom, de azt az agyterületemet ki fogom vetetni :D
2020. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 wow van egy blogod? Belinkeled?
2020. jún. 29. 23:50
 8/19 anonim ***** válasza:

#7: Még nagyon gyerekcipőben jár, szóval nem akarom promózni. Ajánlókat írok filmekről, zenékről, könyvekről ilyesmikről. Ezek mellé néha a véleményem 1-1 témával kapcsolatban. Szóval, semmi extra :D

De, később szeretnék rá több időt áldozni és talán youtube-ra is videókat csinálni.

2020. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
További sok sikert kívánok hozzá:)
2020. jún. 29. 23:55
 10/19 Fifti50 válasza:

Hmm ez az akármire nekem kicsit tág fogalom. így túl sok minden jut eszembe :D


Nem igen szeretem idegen emberek társaságát mert a legtöbb embertől eltérő a gondolkodás módom illetve a világ nézetem és emiatt nehezen találok a beszélgető partneremmel olyan témát amiről mindketten kényelmessen eldumálunk. Amiből pedig általában kezdődik a kinos csend. De mostanában még ha elmegyek mondjuk a fő téren akkor is úgy érzem mintha kinéznének. Mivel nehezen ismerkedek ezért nincs is sok barátom, azok is idősebbek mert az én korosztályom nem mozog olyan körökben mint én. De egyébként mondhatni nagyra törő céljaim vannak, egyenlőre csak rövid távon. Nagyjából ezt kell tudni rólam. Viszont most te jössz kérdező :)

2020. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!