Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam ezt fel?

Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy lánnyal, 3 képet láttam róla, az alapján tényleg álmaim nője volt, el sem tudtam volna képzelni nála szebb lányt, és úgy voltam vele, hogy nekem csak ő kell, és biztos élőben is tetszeni fog, és minden jól fog menni: egyszerűen annyira hittem ebben...


Beszélgettünk egy keveset, aztán mint kiderült, én nem tetszem neki kép alapján, csak jó velem beszélgetni... Viszont én elég sok dolgot elmondtam neki magamról, amit jobb lett volna ha nem tud (például hogy milyen fizikai és mentális betegségeim vannak vagy a múltamról), mert ezeket senki sem tudja rólam, még a hozzám legközelebb álló személyek sem. Úgyhogy ezt nagyon megbántam! Nem is értem miért mondtam el neki ezeket.


Aztán miután megtudtam, hogy nem jövők be neki, mondtam hogy akkor nem szeretnék többet beszélni vele, de úgy éreztem, hogy ő ennek csak örül, hogy végre megszabadul tőlem. Ez nekem nagyon rosszul esett.


És azt érzem, hogy ő elmebetegnek gondol most engem, legalábbis a beszélgetéseink alapján, és nagyon zavar hogy egy ilyen képe alakult ki rólam, mikor ha személyesen ismert volna meg, akkor egyáltalán nem ilyen vagyok.


Jó lenne ha ezt az egészet eltudnám felejteni valahogy... Hogy tegyem túl magam rajta?


Köszönöm.


2020. jún. 30. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem. Interneten beszélgettél egy lánnyal. Ez ennyi volt. Nem több, nem kevesebb. De nem is valami kézzelfogható, mint például, hogy csókig eljutottatok és utána gondolta meg magát.


Ha te egy ennyike dolognak is ilyen komoly lelki traumát tanúsítasz az azt jelenti, hogy éretlen vagy még a kapcsolatok terén. Úgy teszed magad túl rajta, hogy igyekszel nem gondolni rá és idővel el is felejted.

2020. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak beképzeled magadnak, hogy egy ilyet gondolna rólad. Azokat az embereket, még ha ismeretlenül nincs is folytatása a dolgoknak, akik őszintén, azt mindig becsülik az értelmes emberek. Csak azok forgatják ezt ki, akik értelmileg és érzelmileg szint alattiak.

Sok ember futkározik a emberek között, nem nem mind velejéig romlott. Tessék egy kicsit "naposabban" látni a környezetedet.

2020. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogyha a lány szinte örült is, hogy már nem írsz neki többet, akkor nem a te mentális állapotodon fog agyalni. Lehet már nem is emlékszik rád. Felejtsd el!
2020. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval ráöntötted életed összes nyomorát, most meg játszod a dramaqueent? Hát ez nem túl bíztató.
2020. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy srác évekkel ezelőtt, aki írogatott. Egy községben laktunk, látásból ismertük egymást régebbről, így udvariasságból válaszolgattam neki, ha már egyszer vissza jelöltem.

Na az a srác olyan szinten rám tapadt, hogy óránként üzengetett, ha nem válaszoltam épp, akkor még többet, felháborodott és stb...

Hagyjuk már ezt az interneten keresek komoly kapcsolatot sztorit, attól, hogy beszélgetsz valakivel, még nem azt jelenti, hogy össze is akar veled jönni. Ha így lenne, nem így viselkedett volna. Neked meg legyen tartásod, felejtsd el.

2020. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm a válaszokat, megpróbálom elfelejteni. Végül is 200 km-re lakott tőlem, tehát sosem fogok vele találkozni szerintem még véletlenül sem.
2020. jún. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!