Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit kezd az életével?

Ki mit kezd az életével?

Figyelt kérdés

Nyilván dolgozni azt kell de azon kívül?

Hosszú válaszokat várok.

Előre is köszönöm szépen,további szép napot 🙂



2020. júl. 4. 15:12
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
10#De jó neked,ezt a módszert nekem is megtaníthatnád mert van hogy tudom alkalmazni de inkább az van hogy nem annyira megy még olyan jól mint kéne neki, én is fiatal vagyok.
2020. júl. 4. 16:58
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

10#


Szerintem ezt nem vagy csak nagyon nehezen lehet tanítani. Konkrétan az egész életfelfogását meg kell változtatni az embernek. De egyébként ennek a módszernek is amit én használok, van hátulütője, például olyan helyzetekben sem aggódom amikor azért rá kéne picit görcsölni a dolgokra hogy jobb eredményt hozzak. Szóval van ennek is negatív oldala. De alapvetően jó hogy így fogom fel a dolgokat szerintem, kellenek ilyen emberek is a világba meg persze olyanok is akik aggódnak sok dolgon.

2020. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%

#12. Hogy tudnál túllépni azon a te felfogásod szerint, ha mondjuk anyagilag a padlón lennél és nem vennének fel sehova?

Szeretném megtanulni ezt a felfogást, mert sokkal könnyebb lenne az életem, de nem tudom hogy fogjak hozzá.

2020. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

Számomra az élet értelme az, hogy a létezésemet magasabb szintre emeljem. Ezért is olvasok szinte megállás nélkül, hosszú évek óta. Mindenfélét. Szépirodalmat, történelmi könyveket, szórakoztató irodalmat, életrajzokat, szakkönyveket, pszichológiát, filozófiát, nyelvészetet. Minél többet fel akarok szívni magamba abból a tudásból és élményanyagból (de nem adatokból) amiket az emberiség az utóbbi 2-3 ezer évben összehordott.

Fontos számomra a személyiségem kiterjesztése, a zene, a mozgás, a tánc, a rajzolás, festés. Mindenféle művészeti önkifejezés. Van, aki ezt a munkájában találja meg. Egy időben én is így voltam, de mostanában nem így érzem, tehát váltani fogok.

Van egy gyerekem, szülőként is totálisan megvalósítom önmagam, mégpedig a gyerek elnyomása, nyüstölése nélkül. Azzal, hogy lehetőséget teremtek neki és példát mutatok arról, hogyan érdemes belevetni magadat az életbe és magadba szívni minden cseppjét.

Számomra ezek a legfontosabb dolgok az életben.

2020. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
12#Én olyan ember akarok lenni aki semmin sem aggódik de ehez gondolom időre van szükségem.
2020. júl. 4. 17:52
 16/32 A kérdező kommentje:
14#Ez aztán nagyon jó, annak is örülök hogy a gyermekednek megtanítod a dolgokat nem hanyagolod el,remélem a való életet mutatod neki nem a mesevilagot mindig.
2020. júl. 4. 17:56
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem létezik mesevilág de a valóságomat én alakítom. Ezt jó, ha te is megjegyzed. Sokat segít. A gondolataid formálják a jelenedet, valóságodat. Az vagy, amit folyamatosan gondolsz és teszel.
2020. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17#Ez igaz.

Sajnos az én anyukám mesevilágban nevelt nem rosszból gondolom csak jót akart, apukamnak nem volt ideje mert sokat van távol munkája miatt ő azért megpróbalta a valóságot adni mikor itthon volt legalább is ezt éreztem.

2020. júl. 4. 18:14
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Nos, ami kötelességem volt az életben, letudtam. A csemetéim rendben vannak, élik a maguk életét, amit ki akartam írni, zenélni magamból, megtettem, néhány házat felépítettem (ma már egyik sem az enyém), az ezernyi "hétköznapi" célt is elértem. Most az élőhelyemet szeretném valóban élővé tenni. Rendbe tenni a kertem baktériumflóráját, amit a mai "korszerű" gazdálkodás kiölt belőle, és megőrizni a többi 9000 nm (kis akácos, kis fenyves, kis tó, stb) elszeparált csendjét, békéjét az idelátogató barátaimnak, és valamelyik gyerekemnek, ha öregkorára ő is nyugodt, meditatív életformára vágyik. Addig pedig minden többletenergiát a természet megóvására ordítani.
2020. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
*FORDÍTANI
2020. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!