Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az életet, egyszerűen...

Utálom az életet, egyszerűen már nagyon régóta próbálkozom felálni de egyszerűen mindig vissza esek a gödörbe. Nem akarok létezni. Nem is értem miért élek még? Egyre súlyosabnak érzem az egyszerűbb dolgokat. Nem tudom hogy tovább?

Figyelt kérdés

Semmi sem tesz már igazán boldoggá de még csak 22 éves vagyok.

Minden héten rámtörnek az érzések sosincs olyan hét amikor ne akarnák véget vetni mindennek,egyszerűen az sem érdekel már ha éhen halok,van hogy annyira nem érdekel hogy eszek egy keveset reggel aztán másnap este eszem ez mind attól függ hogy érzem magamat?

Ha kijukad a gyomrom érzést érzek még akkor sem eszek mindig,kedvem sincs be menni a boltban vásárolni.

Semmi és már lassan senki nem tud boldoggá tenni.

Van olyan hogy már annyira ki készülök hogy rám tör a sírás.

Van amikor félelemmel indulok el fel sem akarok inkább kelni mert ha el kell mennem émelygek ez az émelygés nemrégen kezdőtött.

Egyszerűen nemlátom értelmét semminek sem, az sem tesz már boldoggá ha másnak segítek.

Semmi sem megy rendesen,minden dologra lassan rá görcsölök.

Semmi és senki nem motivál se egy kapcsolat vagy boldogság se a pénz semmi sem.

Gondolkodni sem akarok már.

Nem bírom tovább nyomást érzek a fejembe sokszor, majd szét robban.

Ennek sincs értelme hogy ide írok úgy sem fog semmi sem változni.

Több éve próbálok pozitív lenni kint a való életben és itt is de már egyre nehezebben megy.

Mikor le ordította a főnök a fejemet saját hibámból mert azt a pár dolgot amit mondott már többször egyszerűen nem tudom megegyezni mert nem is érdekel akkor majdnem el kezdtem előtte bőgni már nagyon sirhatnékom volt,egyszer a másik munkahelyen volt egy hasonló esett mondjuk ott a főnök bunkó volt na ott el bőgtem magamat mert egyszerűen nem bírtam azt hogy mindenkinek ki beszélte hogy hogy nem értem és tudom megcsinálni ezeket a dolgokat? Ott azonnal le is számoltam.

Egyszerű belül széttrobbanok.


2020. júl. 5. 22:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sajnos semmilyen,csak néha a film nézés.
2020. júl. 5. 22:31
 12/23 anonim ***** válasza:
probalj kimozdulni konfort zonabol, vmi aktivabb esetleg?
2020. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Lehet a vírus bezártság miatt jött elő ez az érzés nálad. Ki kéne menned az emberek közé, közösségbe. Nekem is sokszor elég már a depiből de változtatni is nehéz:(
2020. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Hali . Régebben én is így voltam . Szinte minden nap az öngyilkosságra gondoltam . Egyszerűen utaltam létezni .... unalmasnak talaltam mindent . Leginkább az embereket . Az emberek többségét meg mindig unalmasnak találom de már nem zavar . Első lépés az volt hogy felismertem hosszú évek óta készülök az öngyilkosságra de gyáva vagyok megtenni amit kell .... beláttam csak magamat kinzom azzal hogy folyton készülök a halálra holott nem is merem megtenni . ... aztán rájöttem hogy nem is a haláltól felek ... inkább azért nem akarom megtenni mert szeretek élni csak nem vettem addig észre ... nem a létezést utálom hanem azt a világot amiben létezek . .. amivé az emberek teszik ... soha többe nem gondolok az öngyilkosságra mert felesleges idő pazarlás és csak saját magamat kinzom ha úgy sem teszem meg . .. munkahelyet váltottam . . . Nem gyárban dolgozom kint vagyok a szabadban és változatos a munkám ... odafigyelnek arra amit csinálok meg ha nem is érdekel hogy hasznos legyek . . . Itthon a kertbe gyümölcsöst telepitettem ezt évről évre gyarapítom ... most hintat epitek ... ilyesmi ... ha csinálok valamit máris jobban érzem magam ... azt hiszem ebben rejlett a kulcs ... nem a világot utaltam hanem azt amit csináltak belőle az emberek ... azon vagyok hogy az a pár négyzetméter ahol letezek az más legyen ... közben saját magamtól rá talaltam a Bibliára is néha olvasgatom ... nem tértem meg és nem merítkeztem alá de rájöttem hogy rengeteg energiát merítek belőle . Tisztára olyan mintha én írtam volna 🤣😂😂 pl ott van Salamon bölcsességei : felsorolja hogy úgy érzi az élet szelkergetes és hiába valóság ezért vagyont halmozott hátha attól jobb lesz de abban sem lelte örömét hosszasan aztán elköltötte a sok pénzt fényűző dolgokra de sokáig abban sem telt kedve aztán iszákoskodott de abba is beleunt aztán a sok nőben sem telt kedve és végül rájött hogy az a lényeg hogy legyél boldog .. tedd azt ami boldoggá tesz és hagyd el ami bánt . ..első perctől ahogy olvasom értek minden mondatot és nem ertem miért mondjak hogy tele van ellentmondásokkal meg mészárlással . Úgy érzem az egész arról szól hogy legyünk nyugodtak békések boldogok és szeressünk ...sokat vagyok egyedül és van hogy elmegyek dunapartra stb most tervezgetem hogy elmegyek a mecsekbe ... próbálok közel lenni a természethez és mindig szem előtt tartom hogy nem velem van a baj ... a világ rossz fele halad .
2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

12.

Igen volt olyan is tudom miről beszélsz,most az új munkahelyem olyan hogy itt aztán tényleg ki mozdulok hol itt vagyok hol pedig ott szóval mondhatni kint vagyok az emberek között,de hiába még is sokszor előjön ez az érzés.

2020. júl. 6. 01:42
 16/23 A kérdező kommentje:
Előző válaszom a 13 nak is szólt.
2020. júl. 6. 08:12
 17/23 A kérdező kommentje:
14.Én próbálkozom de nem megy.
2020. júl. 7. 16:13
 18/23 anonim válasza:
Találnod kell egy célt különben nem is fog menni .
2020. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nincs értelme az öngyilkosságon gondolkodni egész életen át . Ha igazán akartad volna már nem élnél . Ha már annyi mindent értelmetlennek találsz itt az ideje belátni hogy az ongyilkossagon is értelmetlen gondolkodni . Igazából nekem is segített egy mondat ami valahogy így szólt : vagy halj meg vagy élj de nincs értelme annak hogy nah majd holnap megteszem ... soha ne tedd meg de úgy élj mintha semmi nem számítana amit ma teszel mert ha akarod holnap úgy is megteheted ... ne félj az emberek szemébe nézni ! Senki nem több nálad meg akkor sem ha full magabiztos és meg akkor sem ha népszerűbb . Merj elmenni bárhova és merj kimondani bármit ... legyél határozott és magabiztos ! Merj a lányok szemébe nézni és mosolyogva köszönni nekik és merj nagy hangon köszönni ha belépsz valahova . Senkinek ne hidd el hogy unalmas az életed . Ne higgy ha azt mondjak irigy vagy másokra hiszen ha az kellene ami másoknak akkor úgy élnél mint ok . Egyetlen bajod hogy nincs celod ... kell egy cél hogy egyalltalan akarj valamit ... gondolom az is a bajod hogy nincsenek barátaid és nincsen párod ... ha nem lesz egy celod akkor ez így is marad . ...
2020. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Így is felfoghatjuk, hogy egy rakás fos minden, de úgyis, hogy lesznek még örömök az életedben, amiért megéri élni.

A gondolataid bántanak téged főként. Ha békében lennél magaddal, akkor az sem érdekelne, ha mindenki ellened lenne. (Egyébként az emberek többsége csak azt gondolja, hogy a másik ember utálja őt.)

A memóriád azért van tele, mert így is rengeteg hülyeségen agyalsz...

Nem vagy egyedül. Én is szopok rendesen az élettel, de nem hiszem, hogy az öngyilkosság jó dolog. Ezen ne is gondolkodj, inkább "szenvedj" itt, majd átmegy rajtad, én hiszek benned!!!!

2020. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!