Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az életet, egyszerűen...

Utálom az életet, egyszerűen már nagyon régóta próbálkozom felálni de egyszerűen mindig vissza esek a gödörbe. Nem akarok létezni. Nem is értem miért élek még? Egyre súlyosabnak érzem az egyszerűbb dolgokat. Nem tudom hogy tovább?

Figyelt kérdés

Semmi sem tesz már igazán boldoggá de még csak 22 éves vagyok.

Minden héten rámtörnek az érzések sosincs olyan hét amikor ne akarnák véget vetni mindennek,egyszerűen az sem érdekel már ha éhen halok,van hogy annyira nem érdekel hogy eszek egy keveset reggel aztán másnap este eszem ez mind attól függ hogy érzem magamat?

Ha kijukad a gyomrom érzést érzek még akkor sem eszek mindig,kedvem sincs be menni a boltban vásárolni.

Semmi és már lassan senki nem tud boldoggá tenni.

Van olyan hogy már annyira ki készülök hogy rám tör a sírás.

Van amikor félelemmel indulok el fel sem akarok inkább kelni mert ha el kell mennem émelygek ez az émelygés nemrégen kezdőtött.

Egyszerűen nemlátom értelmét semminek sem, az sem tesz már boldoggá ha másnak segítek.

Semmi sem megy rendesen,minden dologra lassan rá görcsölök.

Semmi és senki nem motivál se egy kapcsolat vagy boldogság se a pénz semmi sem.

Gondolkodni sem akarok már.

Nem bírom tovább nyomást érzek a fejembe sokszor, majd szét robban.

Ennek sincs értelme hogy ide írok úgy sem fog semmi sem változni.

Több éve próbálok pozitív lenni kint a való életben és itt is de már egyre nehezebben megy.

Mikor le ordította a főnök a fejemet saját hibámból mert azt a pár dolgot amit mondott már többször egyszerűen nem tudom megegyezni mert nem is érdekel akkor majdnem el kezdtem előtte bőgni már nagyon sirhatnékom volt,egyszer a másik munkahelyen volt egy hasonló esett mondjuk ott a főnök bunkó volt na ott el bőgtem magamat mert egyszerűen nem bírtam azt hogy mindenkinek ki beszélte hogy hogy nem értem és tudom megcsinálni ezeket a dolgokat? Ott azonnal le is számoltam.

Egyszerű belül széttrobbanok.


2020. júl. 5. 22:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
18.Igen kellene egy cél de egyszerűen már sokszor annak sem látom értelmét.
2020. júl. 18. 10:54
 22/23 A kérdező kommentje:

19.

Ez igaz,nagyjából semminek sincs értelme csak ha adunk neki,de nálam már ez sem nagyon működik.

Próbálok pozitív és vidám lenni de belül valamiért elég sokszor rosszul érzem magam,nem tudom hogy mi lehet a gond?

Nem félek az emberek szemében nézni,ezt én is így gondolom.

Merj el menni és merj kimondani ezek annyira nem mennek,igazából el menni el megyek ha nagyon akarok vagy ha muszáj,kimondani idegen embereknek már annyira nem megy de ha muszáj és úgy hozza a sors arra is képes vagyok ha nem akarok ott állni egésznap.

Nem te vagy az első aki ezt mondta nekem,ehez még valamiért időre van szükségem de jó lenne ha magabiztos és határozott lennék.

Mindenki szemében merek nézni és próbálok mosolyogni is,azt vettem észre hogy mikor mosolygok akkor rendesek az emberek de ha nem vagy is szomorú vagyok bamba fejem van akkor általában nem azok, lányokkal kapcsolatban csak annyit hogy világ életében féltem tőlük és zavarba jöttem állandóan amit nem nagyon értek?

Igazából most az utóbbi 1-2 hónapja nem annyira unalmas,mások biztosan élveznék ezt de engem már valamiért ez sem hozz lázba az elején még jó volt,egyedül már nem annyira jó,belül valami nyom rosszul érzem magam ami nem tudom mitől van?

Én már nem hiszek ebben,senkire sem vagyok irígy és már nem is leszek az,van aki megdolgozott a sikerért és van akinek csak szerencséje volt,örülök neki hogy sikerült nekik legyenek boldogok és éljenek egészségben.

Igazad lehet,csak itt belül is gondok vannak.

Gondolat olvasó vagy,régebben foglalkoztatott ez a dolog, volt pár barát de úgy látszik csak érdek barátság volt,igen jó lett volna találkozni egy kedves lánnyal most már a barátok és a párkeresés sem érdekel annyira. 😔

Ez igaz és már el fogadtam ezt a dolgot.

2020. júl. 18. 11:42
 23/23 A kérdező kommentje:

20.

Ahogy mondod,ezt én is így fogom fel,nem tudom mi lehet? Belül valami nincs rendben nálam.


Ez igaz lehet,igazából nem nagyon érdekel ki van ellenem.

Ez is igaz én már semmit sem gondolok sokszor.


Lehetséges,de az utóbbi időben már lassan semmin sem agyalok,inkább le sz.rom de sajnos még azt is amit nem kéne.


Tudom nem csak velem vannak ezek ha nem még egy jó pár emberrel akiket sajnálok is.

Lassan már azt sem tudom mi a jó és a rossz?


Ebben én is hittem, de mostmár egyre jobban kételkedem benne.

2020. júl. 18. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!