Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a mentális...

Szerintetek is a mentális betegek ,bipoláris zavarosok lelkileg terrorizálósak?

Figyelt kérdés
Nekem bipoláris zavarom van,ès van egy párom,akivel nem èlek mèg együtt.Van kèt gyermekem.A nagyobbik ,aki tartósan beteg ôt nevelem.A páromat fèlti az anyukája tőlem,pedig elmondása szerint kedvel.Nem vagyok lelki furkálós tipus,de voltam olyan munkahelyen,ahol engem próbáltak kikezdeni,amit èn nem hagytam ,ès olyankor nem hagytam magam...A munkahelyemen sem szoktam nyírni a másikat,igaz jó a közössèg is.Nem tudom mennyire bizonyított,hogy a pszihès betegek bántják a másikat.Anyám sose látott pszihiátert,ès róla elmondhatóan szereti próbálni elgáncsolni,csőbe húzni,piszkálni,elnyomni a másikat,de ismerek mást is,aki nem hivatalos beteg,de fèlnèk tőle.

2020. júl. 7. 14:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani hogy egy személyiségzavaros ember hogy éli meg önmagát és hogy a külvilágot. Egy abuzív nárci, mivel projektál, a külvilágot látja gonosznak, támadónak, bolondnak, nem saját magát.

Igen, elég sok mentális ember teszi tönkre a kórnyezetét, de az nem jelenti azt, hogy mindenki. Ha gondnokság alá akarnak helyezni téged, akkor elképzelhető, hogy nem tudsz mindent reálisan felmérni. Ezt a dokidnak kell tudni, aki kezel, és aki a gondnokságot javasolta.

Ha szoktál ordítozni, hisztériazni, vannak dührohamaid, gondolom, azt észreveszed, még ha úgy is érzed, hogy jogosan csinálod. Ha vannak ilyen kitöréseid, akkor biztos, hogy szenved a környezeted. Ezt neked kell tudni, hogy telnek a napjaid, nyugisan-e vagy veszekedéssel.

2020. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amiket írtál az nem jellemző rám kivève,ha erősen kiprovokálják,mert èn sem hagyom magam.Nem vagyok nárcu,inkább anyukám az.Senki nem hagyja magát.Álljon ki magáèrt az ember.Èn a gyerekekèrt fölvállom a konfliktusokat,ha kell. Mosogatás nincs tányèrcsörgès nèlkül sehol.Veszekedni apukámèk szoktak,de legtöbbször nem velem kapcsolatban.A gondnokot,meg èn kèrtem.
2020. szept. 7. 17:57
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem írtam rád, hogy nárci lennél, csak a fő kérdésedre válaszoltam.

Örülök, ha nem veszekszel otthon, így tovább.

2020. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha nincs rá okom,akkor nem.
2020. szept. 8. 12:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Milyen a lelkileg terrorizálás?
2020. szept. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, de ma már szinte mindenki az.
2020. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Való igaz,hogy nem vagyok mindenben reális,mert az ingatlaneláshoz nem èrtek,ès könnyű olyan területen fèlrevezetni.A gyerekekre is szeretek túl sokat költeni.Persze külső szemmel átlagos ember vagyok,akivel a munkatársak is kijönnek.Akkor vagyok mèrges,ha nagyon provokálnak már,de ezen a munkahelyen ,ahol vagyok most,ott mèg nem volt ilyen.
2020. okt. 2. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!