Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellnem kéne, hogy nem...

Szégyellnem kéne, hogy nem tudok angolul?

Figyelt kérdés

Megkaptam egy vitában, miután kiderült, hogy akkor nem számít a véleményem, mert sokkal kevesebb anyag áll rendelkezésemre, csak vaktában okoskodok, hülye vagyok hozzá.


Már eddig is rosszul éreztem magam amiatt, hogy ezen a téren hiányosságaim vannak, (megvan az oka, amin nem tudok változtatni, bármennyire is zavar) de ha felhoztam, akkor azt mások eddig mondták, hogy nem akkora tragédia ez. :s


Ezek szerint... ez mégis ennyire alap, csak tapintatból nem dörgölték korábban az arcomba? Emiatt hülyének kellene éreznem magam? Elkeserít a gondolata, hogy mindig kevés leszek így.



2020. júl. 8. 11:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki születik ilyen nyelv érzékkel."

Csakhogy az angol a világnyelv, illene legalább középszinten beszélni.

Gondolj bele, hogy kimész külföldre, és nem tudod megértetni magad (kivéve ha az államnyelvet beszéled).

Kérdező: szerintem nagyon sürgősen tanulj meg angolul, mert nagyon sok helyen használnod kell.

2020. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!