Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak emberek...

Miért csodálkoznak emberek hogy ha engem ki akarnának rabolni akkor én nem adok oda semmit??

Figyelt kérdés
Mondjuk úgyse mernek de tegyük fel, mindenki azt mondja odaadnà. Én meg azt mondom nem. Miért tenném? Mondjuk veszek le pénzt és ki akarnak rabolni miért adnám oda?? Még ha tízen jönnek se, ettől vagyok férfi. Ilyen a férfi, én azoknak is neki mennék. Ha ezt elmondom mit csodálkoznak?? Igazi férfi senkitől nem fél.

2020. júl. 11. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg amíg nem kerülsz ténylegesen ilyen helyzetbe, addig megmondani se tudod, hogy hogyan reagálnál.
2020. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A bátorság a félelemből fakad. Most eléggé félek és bátran merem mondani nem tartalak igazi férfinak. :D
2020. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez szerintem hülyeség.
2020. júl. 11. 15:18
 4/11 A kérdező kommentje:
1. Tudok verekedni mint egy vad állat.
2020. júl. 11. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, és mikor megtámadtak ahogy kifordultam az ATM-től (Éjszaka) akkor is eszerint reagáltam le, pedig meg is szúrtak,mondjuk utána dühből kezdtem el ütni az illetőt, akit elértem.
2020. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

4

Lehet.De a késnek mindegy.


https://www.youtube.com/watch?v=jBfx5_thw8A

2020. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen léhűtők egy pillanatig sem haboznak a pénzedért (értékeidért) kioltani az életed. Ha látják., hogy ellenállsz - gyilkolnak, nehogy leírást adj róluk.

Ezért tanácsolják krimisek a nőknek, hogy ha valaki megtámadja őket, dobják el a retikült oldalra, jó messzire és fussanak el. A rabló az eldobott retikül után megy és nem a nő után. Ilyen esetre számítva, jó, ha az értékeket nem a retikülben tartja a nő...

2020. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha neked a hosi halal kell, te tudod.
2020. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghunyászkodsz és odaadod,akkor is ugyan olyan eséllyel leszúrhat,pont mint írták is hogy ne tudj leírást adni, az ilyen primitív emberek nem gondolkodnak csak elveszik utána szíven szúr.

Úgyhogy férfiként igenis jobban megéri kapásból torkon vágni az ilyet, de úgy hogy megfulladjon, közben/utána ha szúrni akar akkor nem tud majd célozni!


Nyilván nőként nem sok esélye van, max ha a támadó férfi és golyón csapja.

2020. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férfi lábai közé rúgni ilyen esetben nem sok sikerrel jár. Egyrészt, a rabló erre nagyon is fel van készülve és elkapja a nő rúgó lábát majd hanyatt löki, így tehetetlenné teszi. Másrészt igen kicsi a valószínűsége, hogy éppen eltalálja a heréket. Nem beszélve arról, hogy rettenetes nagyot kell rúgnia.

Szexuális erőszaknál ajánlják, hogy a nő látszólag egyezzen bele az aktusba, majd alkalmas pillanatban szorítsa össze a herét (heréket), Biztos, hogy felbőg a pasas a fájdalomtól és nem lesz kedve a nő után futni. Ilyen tapasztalatom, szerencsére, nincs.

2020. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!