Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van élet a gyakori után?...

Van élet a gyakori után? Avagy mennyire szánalmas, hogy a gyakorifüggőségemről való leszokáshoz a gyakorin kérek segítséget?

Figyelt kérdés
Akadályoz a mindennapi teendőim elvégzésében, a szociális kapcsolataimban és a lelki békémben is. Mivel tölthetném ki az űrt?
2020. júl. 13. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Csak azt akarom írni, hogy ne tarsd magad gyk függőnek, mert nem vagy az. Ez az állomás csak a jelenlegi életed lehetőségeinek kiaknázása. Láthatod, a hölgy terhes lett, férjhez ment, megint terhes lett... élete más fókuszpontot kapott, kötelességei, felelősségei lettek. Itt nálad nem a függés a gondod, hanem az, hogy többre vágysz, mint itt írogatni, hogy ne ez töltse ki időd, napod nagy részét, de semmi sem változik, ha nem teszel érte. Nem vagy gyk függő.
2020. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Na jó, én példát mutatok neked, én is utóbbi hetekben túltoltam a gyikozást, mától többet nem lépek fel.
2020. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van élet a gyakori után?


Persze, hogy van. Hobbi, család, barátok, suli, vállalkozás.

2020. júl. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!