Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon elcsesztem az életemet.


30 évesen most tartok ott, hogy kezdem összekaparni magamat és végre elkezdhetek magammal foglalkozni úgy igazán.

Fejleszthetem magamat, produktív lehetek, nekiállhatok kreatívabb projektek kivitelezésébe.


Mégis visszatart az az állandó szorongás, hogy más 30 évesen már sokkal többre vitte, sokkal többet dolgozott az álmaiért én pedig már hiába állok neki, nem lesz belőlem soha senki.


Mit tegyek ez ellen az érzés ellen, hogy ne rántson vissza állandóan a gödörbe?



2020. júl. 16. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne másokhoz hasonlítgasd magad! Egy hajléktalan, tanulatlan romához képest már sokkal előrébb vagy. Szóval, akkor most miről is beszélünk?


Minden fejben dől el!

2020. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki a fene mondta neked ezt a sületlenséget?


Abszolút nem cseszted el az életed..még csak most kezdődik igazán.

2020. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy sosem késő, még előtted az élet. Más meg ne érdekeljen, tudom nehéz, de belejössz.
2020. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted egy autóversenyen, aki a hátsó sorból indul, az el se induljon, mert a többiek előrébb vannak???


Érdekes verseny lenne, ha csak az első sor indulna meg:DDDD


Szedd a lábad s csináld, indulj, ne sz@rozz már!

2020. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!