Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális, ha teljesen...

Mennyire normális, ha teljesen "kimerülök" abban, ha jókedvem van, kommunikálok?

Figyelt kérdés
Szóval pl. dolgozok, sok emberrel beszélgetek, nevetünk, jól érzem magam, de egyszer csak azt veszem észre, hogy "lemerül az elem", szinte meg se szólalnék, bár a hangulatom nem lesz rossz. Ez mitől lehet? Lehet rajta változtatni?
2020. júl. 17. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Introvertált vagy
2020. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez többnyire az introvertált ember védjegye. Én is az vagyok, mindig elfáradok nagyon hamar bármiféle emberi interakcióban. Míg az extrovertáltakat az tölti fel, hogy emberek között lehetnek, hogy minél több inger éri őket, addig az introvertáltakat inkább az énidő, az egyedül töltött percek töltik fel. Lehet fejleszteni nyilván, hogy mennyi ideig lehetsz képes fáradás nélkül kommunikálni, de én ennek a módjára még nem igazán jöttem rá.
2020. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Kiadtad magadból a pozitiv energiát, és most töltődsz..


Ha sokat használod a telefonodat, kell egy kis szünet, hogy újra tudd használni..

2020. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3+ A nevetés az különben is gyógyít:D
2020. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz emberek között vagy, elfogadják, amit tőled kapnak, de vissza már nem kapsz tőlük semmit. Vagy kapsz, de neked nem jelent semmit.
2020. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#5 Pozitív emberek, bírom is őket. Mit értesz az alatt, hogy nekem nem jelent semmit? Elég ijesztő.

2020. júl. 17. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban introvertált lehetsz, én is ilyen vagyok. Van, aki egyedül szeret töltődni.
2020. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha introvertált valaki, akkor bármennyire lehet poztitív, "adakozó" emberek körében, akkor sem fog a jelelétükből és jófejségükből töltődni. (ez az 5-nek ment főleg).


Kérdező, ne ijedj meg attól, hogy esetleg introvertált vagy. Sok félreértés kering erről a dologról, hogy antiszoc is leszel, meg szoronganod kell emberek között, nem tudsz idegenekkel kommunikálni, és egyéb baromság, amiket ráaggatnak az introvertáltságra olyan beteg emberek, akik nem akarnak szembenézni a problémájukkal... Ellenben az introvertált ember is lehet kedves, szociális, népszerű, csak nem bír annyi időt a barátaival tölteni, mert lemerül tőle, azért értékeli jobban az énidőt, mert abból töltekezik. Semmi baj nincs veled.

2020. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!