Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon elcsesztem az életemet,...

Nagyon elcsesztem az életemet, hogy éljek ezután normális életet? 25/F

Figyelt kérdés

Az életem dögunalmas, az egész csak nyűg. Nincs már semmi kedvem folytatni.

Nincsenek barátaim, magányos és szűz vagyok, soha nem is csókolóztam még és csóró is vagyok. Nem értem el semmit sem az életben, csak egy büfészakos diplomát szereztem, meg egy haszontalan OKJ-t amivel nem tudtam elhelyezkedni. Csak bérminimumot kapok. Ezzel a fizetéssel meg egy lány sem állna szóba velem. Valljuk be, semmit sem tudnék nyújtani egy lánynak.

Az egész életem rossz volt, a gyerekkoromat elcsesztem azzal, hogy egész nap csak a gép elött ültem, középiskolában az osztálytársaim folyton piszkáltak, az egész maga volt a pokol. De felnőttként sem lett jobb semmi. Egyszerűen életképtelen vagyok. Gondolkodok rajt, hogy nekiállok rászokni az alkoholra, legalább egy örömforrás legyen az életemben és talán segít abban is hogy hamarabb meghaljak.



2020. júl. 19. 00:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben motiváló válaszok vannak, amik segíthetnek, ha van egy kis időd olvasni :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11


Ez az ember tulajdonképpen jó dolgába nem tudjon mit csináljon.. De nincsenek anyagi gondjai meg ilyesmik..

2020. júl. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!