Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó dohányozni? Miért...

Miért jó dohányozni? Miért kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

18 vagyok. Fiú. 1 hónapot dohányoztam, összesen 1 dobozt 17 évesen. SOHA TÖBBÉ!

A torkom folyamatosan száraz volt, köhögtem, a tüdőm haldoklott.. Bleeeh. Futni alig bírtam, nem bírta a tüdőm.

Egy doboz cigi egy lakástőz szénmonoxid mérgezésével ér fel.

Erre vannak akiknek szatyornyi csikk van hetente a kocsijukban erkélyükön stb.


Mire jó ez? Másokat is mérgeznek vele. Suliból ha jövök ki, a buszmegállóból dől a füst. és csak hatan vannak. Olyan szinten dől a füst belőle, mintha egy kuka gyulladt volna ki.


2020. júl. 27. 21:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10: igazad van. Sokszor van, hogy már szétmegy a torkom azért, mert melelttem dohányoznak. És az csak a füst 10%-a. 90%-át ŐK nyelik. Hogy lehet így élni.. Hihetetlen.. Be kéen már tiltani. Mindenki egészségeseb lenne. Környezetszennyezéről és szemetelésről nem is beszélve.
2020. júl. 28. 15:34
 12/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Én figyelek rá, hogy ne fújjam a füstöt mások arcába, vagy hogy ne gyújtsak rá olyan helyen ahol sokan vannak. Buszmegállónál mindig félreállok, zebránál pedig direkt leghátra, az időseket meg a gyerekeket nagy ívben kerülök ha cigizek épp. Nem minden dohányos megy körbe a városokban úgy mint egy gőzmozdony, de sajnos a többség igen. Velük meg túl sokat nem lehet kezdeni, ha szóvá teszed ők lesznek megsértődve. Ez inkább nevelés kérdése.
2020. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!