Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nők miért törlik meg...

Más nők miért törlik meg magukat pisilésnél akkor is ha a mensi miatt betét van bent, illetve miért nem ülnek rá soha a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Szóba került ismerősi körben ez a téma, meglepődtem eléggé. Ha mensi van és pisilni megyek, úgyis ott a betét amit szintén cserél az ember pár óránként, és úgyis folyamatosan nedves lent az ember tehát miért kell külön wc-papír/zsepi letörölni?

A Wc-re le nem ülést szintén nem értem, azzal h guggolva egyensúlyoznak csak a maguknak nehezítik meg mintha csak simán leülnének. Ráadásul csak a combunk ér(ne) hozzá az ülőkéhez, nem? Akkor mi az oka?



2020. aug. 3. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt biztos nem nő kérdezte, nem létezik, hogy ilyen igénytelen legyen valaki.
2020. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem mindig törlöm meg magam pisilés után, és még soha nem lett semmi bajom. Igazából semmivel nem lesz szagosabb attól a pár csepp pisitől, a mensi szagát lehet csak érezni. Szintén a minimális mennyiségből kifolyólag nem lesz a betéten egy külön "pisis" rész, simán elkeveredik a többi cuccal ami a betétre kerül. Szóval kicsit azért túl van lihegve ez a téma szerintem.


Viszont nyilvános WC ülőkéjéhez én sem érnék...

2021. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!