Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon tényleg a...

Ezen az oldalon tényleg a legalja kommentel? Gyakran olyan válaszok vannak, hogy tényleg azon gondolkodom, hogy a való életben egy kórház pszichiátria osztàlyàról ír valaki, aki még nem szedte be a gyógyszereit?

Figyelt kérdés
Komolyan elkeserítő, hogy ilyen lelki világgal leledzenek többen is....
2020. aug. 15. 18:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem igaz, én pl az emberiség legteteje vagyok. De tényleg, felettem már csak a felhők vannak
2020. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia én akkor szoktam ide feljönni, kérdéseket olvasgatni, és kommentelgetni, amikor munkahelyen vagyok, most pl. Éjszakás vagyok, valamivel el kell ütni az időt :)
2020. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
5ös hagyjuk már ezt a Google-t.... beszélgessenek az emberek, így is elidegenedett már sok szempontból a világ. Mellesleg én is hamarabb vagyok kíváncsi egy valós ember valós tapasztalatára/válaszára, mintsem a Google-ére. Persze kidob találatokat, de volt már olyan, hogy a valóság viszont mást mutatott. Inkább tegye fel itt a kérdèst. Úgyhogy engem ez sosem zavar.
2020. aug. 15. 21:29
 14/27 A kérdező kommentje:
Tehát aki választ vár az nem a Google válaszát várja magyarul. Persze be lehet írni, de jobban bízik a valós tapasztalatlan valós embertől (én is ilyen vagyok pl.) még akkor is, ha informatív jellegű a kérdés.
2020. aug. 15. 21:31
 15/27 A kérdező kommentje:
Ha csak a Google válaszát tudod beírni, akkor a kérdés nem neked szól (akkor sem, ha információra van szükség)
2020. aug. 15. 21:32
 16/27 anonim ***** válasza:
16%

Legalja???

Itt az ellenzék meg a patkányok? :DDDDDDDDDDD

2020. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Lásd emberek, akik tényleg elhiszik, hogy heterofóbia létezik.
2020. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, vannak akik a tényeket is hitkérdésnek állítják be.

Pl hisztek-e a koronavírusban, hisztek-e abban, hogy valakinek baja van a heterókkal, hisztek-e abban, hogy a Balatonban nagyon sok a kovalens kötésben lévő hidrogén, stb...

2020. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Valahol vicces, hogy a kérdező "legaljázza" a válaszolókat, miközben ő maga fennakad egy tök normális válaszon... Beszélgetni nem itt kell.
2020. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19-es, nem akadtam fenn, többször találkoztam már az oldalon ezzel a Google témával és akkor is mindig ugyanezt írtam. Nem is azt értettem azalatt, hogy beszélgessenek el, hanem az információcserére írtam. Hogy kommunikáljanak egymással és egymástól kérdezzenek. Ha valaki egy kérdésre csak Google választ tud adni, az nem az ő kérdése, ennyi.
2020. aug. 16. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!