Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon tényleg a...

Ezen az oldalon tényleg a legalja kommentel? Gyakran olyan válaszok vannak, hogy tényleg azon gondolkodom, hogy a való életben egy kórház pszichiátria osztàlyàról ír valaki, aki még nem szedte be a gyógyszereit?

Figyelt kérdés
Komolyan elkeserítő, hogy ilyen lelki világgal leledzenek többen is....
2020. aug. 15. 18:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Ha valaki egy kérdésre csak Google választ tud adni, az nem az ő kérdése, ennyi."


Pontosan az ilyen dolgok miatt kopnak ki innen az értelmes emberek.


Le lehet pontozni, ettől még a tény tény marad, egy normális ember, marha hamar meg fogja unni, hogy 2 percenként jönnek ugyanazok a kérdések amik továbbra is "Google első találat" kérdések.


Lehet azzal jönni, kogy kommunikáció. Pont ezzel veszíti el kommunikációs lényegét az egész oldal, hogy "lélektelenül" mint egy gép válaszolgatsz olyan kérdésekre amit ha szó szerint bemásolnak a keresőbe, akkor lesz rá egyértelmű válasz.


Lehet osztani az észt, hogy "ha csak Google választ tudsz adni...", amikor a kérdések nagy részére egyszerűen ennyit lehet írni. Nem személyes téma, nem kifejtendő téma, csak olyanok, mint hogy "Holnap milyen lesz az idő?" vagy "Mennyi most az ájfón?" vagy "hogy jutok A-ból B-be autóval".


És nyilván nem az egyszeri esetekkel lenne baj. A baj azzal van, hogy ha veszünk 10 kérdést, abból 5-6 kérdés az aktuális "kamu kérdező" napi agyszüleménye, 2-3 kérdés Google első találat. És marad 10-ből 1-2 kérdés, amire úgymond "lehet válaszolni" mert valójában segítségre szorul a kérdező valamiben.

2020. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A kamu kérdésekkel kapcsolatban egyetértek, a google-el kapcsolatossal továbbra sem. Én nem vettem észre, hogy sok kérdés google-ös. Pl az “ájfón” kérdésnél is lehet olyat írni, hogy valahol most olcsóbb (de mondjuk nincs agyonhirdetve, így google-ön sem biztos, hogy megtalálod. Ilyenekbe is sokszor futottam. Ilyenkor inkább ilyen válaszokra várnak, ami nyilván kisebb rétege a válaszadóknak. Nem kell mindenre kényszeresen válaszolni, így tovàbbra is az a véleményem: ha nem tudsz érdemben hozzátenni, csak google-t, akkor az nem a te kérdésed.
2020. aug. 16. 16:01
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
Én a lepontozást unom.
2020. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ez a másik, amit nem értek... miért ilyen fontos ez a pontozósdi? Van, aki mindig előhozakodik ezzel sok kérdésnél...én személy szerint sosem pontozok, nem értem, mi értelme van. Kapsz valamit érte? Vagy mi a célja? Jàr valami plusz szolgáltatás, hogy itt valakinek ez ennyire kulcskérdés?
2020. aug. 16. 16:26
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, szintek vannak. Minél magasabb szinten vagy, annál több jogosultságod van a fórumon.
2020. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
De milyen jogosultság? Mit tudsz csinálni, amit más nem? Csak mert nem olvastam ezzel kapcsolatban sehol semmit, pedig eskü utánanéztem, miután ez rendszeresen visszatérő probléma egyeseknél.
2020. aug. 16. 16:44
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha már fárasztó kérdések:


Valamelyik élettelen napol óta szenvedő, meggyötört, depressziós lányt keres aki majd álmai párja lesz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

Volt még vagy 3 hasonló kérdése, nem fogom most vissza keresni.


Megint másik élettelen folyamatosan a saját agyszüleménye kérdéseit teszi fel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Ezek után persze, hogy bele fárad az ember a válaszadásba.

2020. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!