Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor már nincs kihez forduln...

Amikor már nincs kihez fordulni. Akkor marad a nyilvánosság, az internet? Akik elbújva élnek, hogyan élik túl? Szorongó, zárkózott 26/L vagyok már rég lemondtam róla, hogy barátaim legyenek. Csalódás, veszteség, betegség, pszichiátria, gyógyszerek.

Figyelt kérdés

Amikor tudod,hogy a családod tehet róla!Pár szalmaszál maradt...FESTÉS-SZOBROK-ÍRÁS.Úgy érzed a gondolataim megérnek egy őszinte e-mailt/kommentet?Élc,rosszindulat nélkül.

Még várok



2017. júl. 6. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Interneten sok hozzád hasonló emberrel beszélgetsz, akik ha szerencséd van nem laknak nagyon messze, és találkozhattok néha, és összebarátkozhattok.
2017. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
*beszélgethetsz
2017. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

Szia!


Ha gondolod, nekem leírhatod, mi történt. Láttam már ezt-azt, hátha tudok olyat írni, ami feldobja a napod.

2017. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az évek alatt megtanultam "így" élni, olyan emberek válaszát várom akikkel komolyabban, hosszasabban tudnék beszélgetni akár a mindennapokban is, hogy túléljük, túl éljem...
2017. júl. 6. 19:02
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha komolyan gondolod beszélgethetünk.
2017. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Mit tett a családod, amiért így érzel/így élsz? Elmesélnéd nekem/nekünk?
2017. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Háát öszintén én úgy gondolom, ha valami hozzád hasonló kezd el írkálni abból nem lessz nagyon hosszútávú "kapcsolat" nevezzük így. Amúgy ténleg sokan vannak így manapság sajnos hasonló helyzetben, mint a kérdező sok fiatal ami elég furcsa. De ha valaki nem találja meg a pozitivitást az életében, valami apró dolgot ami feltölti akkor ne is várjon változást, a dolgokért tenni kell illetve akarni kell nem pedíg csak szeretni valamit mert az vajni kevés.
2017. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgessünk?
2017. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Tévedsz, a kérdezőhöz hasonlók vágynak csak igazán hosszútávú kapcsolatra!
2017. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Vártam és számítottam ítélkező kommentekre.Azt hiszem egy hosszú távú, egészséges baráti illetve párkapcsolati viszony az emberek életének része kell ,hogy legyen.A pozitivumok az életemben a fent említett szalmaszálak, ugyanis festek és rajzolok mióta az eszemet tudom. A képeim és a szobraim is igaz melankolikusak, furcsák de a művészet önkifejezés is.Emellett írok főként verseket, az öltözködésem goth volt kb 22 éves koromig mára letisztult sötét, fekete ruhákban járok. De ez az hiszem örökké megmarad.

A családom , róla csak privátban szeretnék beszélni annak akit érdekel.

2017. júl. 6. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!