Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi meríti ki a...

Számotokra mi meríti ki a vizuális környezetszennyezés fogalmát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

1-es vagyok én a kulcsszavak alapján más emberek kinézetére asszociáltam.


De ha már elment az építészet irányába, én vhogy azzal nem tudok megbarátkozni, amikor egy gyönyörű, történelmi műemlék jellegű városban hirtelen megjelennek a modern nyersbeton és üvegépületek, pl Debrecen ilyen az utóbbi években és sztem undorítóan néz ki, agyon szomorú látni ezt a tendenciát.

2020. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Najóóó! Ezt csak a vicc kedvéért tettem ide, bocs. :)

2020. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

Számomra az mértéktelenül elhízott nők jelentenek vizuális környezetszennyezést.

Főleg a strandon amikor reng a kitüremlett hájuk a bikíniben.

Bikiniben, mintha még 20 évesek és 20 kilósak lennének.

2020. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem személyekre ezt nem lehet rámondani.


Reklámplakátokra minden további nélkül.

2020. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Giccses kütyükkek, kertitörpékkel, Szűzmária-kerámiákkal telezsúfolt kert, rózsaszín/lila ház, karácsonyi égősor egész évben, rohadófélben lévő, szakadt óriásplakátok, természetbe kib@szott reklámtáblák.
2020. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

A reklamtablak, hazakra feltett reklamhalok mindenkepp. Baromi ordenare.

Oszinten szolva landolas elott repulorol mindig azt latom Budapesten, hogy az eredeti kavicsboritasu panelhazak belesimulnak a tajba, a vad szinekben virito lakotelepek pedig elcsufitjak.

2020. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

- ordenáré nagy reklámok, sokszor a házak falára felfestve

- az egyre kevesebb zöld terület a városokban, mert mindenhol ocsmány lebetonozott parkok épülnek

- a minden fantáziát és szépséget nélkülöző, gyakra ízéstelen színekben pompázó hatalmas lakóparkok kockaházakkal, amiket kilométerekről is látni

- a modern házépítészet torzszülöttei megspékelve kvasok üveggel/ablakkal, ezek egy zöld környezet mellett extrém gusztustalanok

- régen sokkal szebbek voltak az utcák meg a lakóházak is, könnyen beleolvadtak a tájba, ma meg mindenhol betonzsungel

- ízléstelen kinézetű ronda szökőkutak, amik csak a vizet pazarolják

- a feleslegesen eltúlzott kivilágítások (fényszennyezés)

- amikor a zöld környezetben egy hatalmas vas alapú reklámtábla virít, hogy a fél KM-re lévő országúton is jól látható legyen


Emberektől csak az idegesít rohadtul, amikor sírnak, hogy globális felmelegedés, jaj milyen kevés a zöld övezet, aztán elköltöznek családi házba és az első dolguk, hogy a házhoz tartozó kertben/teleken minden fát és bokrot kiirtanak, majd lebetonoznak mindent. Nem tudom megérteni, hogy sokan miért tartják szépnek az olyan kerteket/telkeket, amik nem is természetesek, hanem öntött beton förmedvények. Ezek még akkor is ocsmányak, ha telerakják mindenféle cserepesvirággal.

2020. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!