Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2019 tavaszán kezdődött azt hiszem azzal hogy a munkahelyemen kezdtem érezni hogy valami nem stimmel velem. Kezdtem belefaradni pedig csak három éve voltam ott. Minden nap ugyanaz volt, de egyre több felelősség, nevetséges fizetés ugyanis nem voltam megbecsülve. Nem éreztem hogy fejlődnék, sehogy sem.


Úgy döntöttem szakmát irányt váltok elkezdtem egy képzést ami nagyon feltöltött közben külföldre mentem bevállaltam egy egészen új másik területet de itt sem voltam boldog. Ráadásul elvesztettem az allasomat a korona miatt. Ez az egész évem a kudarcok éve. Borzasztóan lehangoló sajnos minden téren.


Ha minden jól megy lassan újra munkába állhatok de szintén nem az álom melom lesz ez de muszáj. Csak előre félek hogy újabb csalódás lesz és félek eltűnnek az érzéseim teljesen.


Az egyetem is kezdődik lassan de ott sincs meg a lelkesedesem ami volt.


Úgy érzem sehol sem vagyok boldog, hogy minden közömbös. Hogy hiába csinálok teszek veszek semmi nem tesz boldoggá. És semmi nem sikerül. Csak a sikertelenség van velem és teljesen kivagyok már.


Mindent megkerdojelezek lassan. Azt is hogy minek kezdtem el a képzést pedig tudom hogy érdekel de egyszerűen ezt se akarom már befejezni úgy érzem. Persze be fogom mert az agyammal tudom hogy be kell. De úgy érzem elvesztem önmagamban.


Mi a franc ez? Más is volt így? Mit tudnék tenni hogy jobb legyen?


26N


2020. aug. 19. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el pszichológushoz. Nekem depressziósnak tűnsz. Hidd el, nem kínos beszélni erről és minden jót kívánok!
2020. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MiszterKrissz ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik, hogy korán kiégtél amiből egyenes út visz a depresszió felé. Én is azt javaslom amit az 1-es írt. Kicsit újra kéne hangolni a terveidet a jövővel kapcsolatban.
2020. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Hamarabb érhetsz el eredményt, segítséget kérni nem égö, inkább bátor dolog, tisztában is vagy a problémával, nem hiszem hogy ne találnád meg a megoldást.
2020. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!