Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül más olyan...

Van rajtam kívül más olyan fiatal, akinek nem tetszik a magyar káromkodós (rap) zene?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a mai fiatalok szeretik a magyar káromkodós rap zenéket. Hát én belehallgattam 1-2be de egyszerűen undorítóak. Hogyan lehet ezeket egyáltalán zenének hívni?

24/f

És nálam 6-10 évvel idősebb kollégáim között is akad 1-2 akinek ez a "zenei" stílus bejön, de nekem egyáltalán nem.

Ilyen alpári, undorító "zenéket" hogyan lehet hallgatni? És tényleg ez tetszik a mai fiataloknak?

Ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 21. 07:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszik a műfaj, nem az én stílusom, pedig magával a káromkodással nincs bajom. Mainstream zenét vagy rádiót kb. 12 éves korom óta nem hallgattam, semmi sem tetszik, amit a népszerű csatornákon adnak.
2020. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 20 éve voltam annyi idős, mint a kérdező. Akkoriban Ganxstát hallgattunk sokan, mert az tetszett, kb. a Helldorado albummal bezárólag. Sosem vettem komolyan a szövegét, főleg a nőalázósakat, viszont a rímeken mindig jókat nevettem, ez tetszett benne.

A mai magyar "rap"-et meg inkább hagyjuk...

2020. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Ezen például a mai napig könnyesre tudom nevetni magam:

https://www.youtube.com/watch?v=YTmbuTxOMLU

2020. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Én alapból a rap-et nem szeretem, legyen az magyar, amerikai, holland, német, bármilyen...

Igaz, én inkább húzok a rock, metál vállfajai felé. Néhány pop-dal is beesik, de jellemzően ilyen-olyan metált hallgatok.

Jó, egy zenében van olyan, hogy van rap is benne. De ott valahogy tényleg elmegy: Within Temptation-tól az "and we run".


Csúnya szó még elmehet igazából, ha olyan a téma. (Nem szexre gondolok, hanem arra például, hogy a történetben a szereplő ideges és amiatt használ csúnya szavakat...de akkor se olyant, amivel istenkáromlónak hat.)

2020. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezek azt hiszik, attól lesz valaki közönség-es, ha közönséges. :-))
2020. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%

Valami ilyesmi?


[link]

2020. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16

Nem. De ez inkább vicces :D

Meg persze nagyon old school

2020. aug. 21. 20:05
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

8-as vagyok, látom valaki(ke)t nagyon telibetaláltam, aztán szégyenükben inkább lepontoztak :D Hallgassátok az egyszerű szar ízlésetekkel a 10 perc alatt összehányt szutykot :)

Ja és ne okozzatok csalódást, ez is legyen 0%-os ! :D

legbelül ti is tudjátok hogy igazam van :)))

2020. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

Meg van egy másik, annak nem jut eszembe a címe. Egyik munkatársam hallgatja folyton, arról "énekel" a csávó, hogy milyen ge****ik a politikusok, meg mindegy ki van a trónon, mindegyik a egy g**i, meg az is elhangzik benne, hogy ez az igazság, valami ilyesmi, nem jut eszembe a címe.

Na ilyenekre gondoltam.

Köszi a válaszokat, akkor nem vagyok egyedül a dologgal. :D

2020. aug. 21. 20:37
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért Sub Bass Monstert ne nézzük le! Ő a magyar Eminem ;)
2020. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!