Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül más olyan...

Van rajtam kívül más olyan fiatal, akinek nem tetszik a magyar káromkodós (rap) zene?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a mai fiatalok szeretik a magyar káromkodós rap zenéket. Hát én belehallgattam 1-2be de egyszerűen undorítóak. Hogyan lehet ezeket egyáltalán zenének hívni?

24/f

És nálam 6-10 évvel idősebb kollégáim között is akad 1-2 akinek ez a "zenei" stílus bejön, de nekem egyáltalán nem.

Ilyen alpári, undorító "zenéket" hogyan lehet hallgatni? És tényleg ez tetszik a mai fiataloknak?

Ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 21. 07:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapjában véve nem zavar, ha káromkodás van benne, de túl lehet tolni, de egy kicsi belefér. (Én ritkán hallgatok rapet:))

Egyébként egyszer láttam egy paródiát egy olyan filmről, amit szeretek, amely paródiában konkrétan nem voltak poénok, na jó, talán 1-2 elvétve; hanem maguk a káromkodások lettek volna a poén. Na, az nem humoros, hanem csak teljesen alpári volt. Én szivesen nézek paródiákat olyan dolgokról is, amit szeretek; de szóval egy káromkodásból állt az egész paródia, tehát nem volt benne poén, és gondolom, ezt szánták a viccesnek. Tehát legyen már legalább benne 1-2 jó szófordulat, mint pl Radics Petinél, ő ügyes. Egyébként valszeg annak a paródiacsapatnak, vagy annak az egyénnek , aki azt a másik videót csinálta, na, nekik talán lehet, hogy az volt az első és egyetlen ilyen próbálkozásuk. De szóval lehet benne káromkodás, lehet jó bármiben, csak módjával, ízlésesen, hogy tehát, ne arra legyen kiélezve.

2020. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!