Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok még, de sehogy sem tudom elfogadni magam.

Kb 165 cm, széles csípő vastag combok valamennyire vékony a derekam. Legalábbis vékonyabb mint a csípőm az biztos. Viszonylag nagy fenék, de zsíros🤨


Az is zavar, hogyha felfogom a hajam a babahajak nem bírnak megülni a seggükön hanem össze vissza állnak.


Krumpli orrom van🙄


Kettő fogam hegyesen is áll, mint a vámpíroknak.


Barna haj, kék szem egyébként.


A barátnőim sokkal szebbek és csinosabbak nálam.


😩

13/ l


2020. szept. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Élj úgy ahogy neked kényelmes, ne hasonlítgasd magad másokhoz mert sosem leszel ő, de ez szép a világban, hogy mindenki más. +13 éves vagy még sokat fogsz változni. 16f
2020. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Te is szép vagy, csak másként. Minél előbb elfogadod, annál hamarabb el fogják mások is. Nem mindenki, de azokkal meg ne foglalkozz.
2020. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen alkat, de formálni is tudod sporttal és táplálkozással.
2020. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 évesen ezen nem kell aggódnod,én 16 vagyok és hasonlóan nézek ki. De engem nem zavar az a pár kiló felesleg magamon,majd leadom egyszer előttem van az élet. Viszont érdemes lenne erről picit beszélgetned a szüleiddel,esetleg sport? Az se baj ha nem de lehet hogy attól lehet jobban fogod magad érezni.


Rengeteget fogsz még változni az évek alatt szóval semmi baj sem lesz. Esetleg a babahajakra egy minimális zselé? Hullámcsat? Vagy asszem van valami új cucc amit a babahajakra lehet kenni és lent maradnak,ha megtalàltam belinkelem^^ A fogakkal semmi baj,az sokkal gázabb ha pl. sárgák. Egyébként én is kékszemű és barnahajú vagyok:3


Egyébként mitől érzed úgy hogy a barátnőid szebbek?

2020. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt is van:


[link]


Egyébként még a fodrászod is megkérdezheted esetleg erről.

2020. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most leírtad, hogy mit nem szeretsz magadban. És mi az, amit szeretsz? Ne azokkal foglalkozz, amit nem szeretsz. Az biztos, hogy ha nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy, akkor nagyon kemény életed lesz, mert folyamatosan szorongani fogsz, hogy jajj, én ilyen, meg olyan vagyok. Figyeld meg, hogy a legtöbb kövér ember sokkal boldogabb, és vidámabb, mert elfogadtáj magukat, mint a soványak, akik sosem elgéedettek magukkal, és ne hidd, hogy a plasztika, vagy más segíeni fog. Láttál már olyan szépségkirálynőt, aki elégedett volt magával? Mert én még nem.
2020. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!