Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért támadják Dancsót a...

Miért támadják Dancsót a legutóbbi videója miatt, hogy rávette a gyerekeket, hogy gyűlölködő kommenteket hagyjanak, amikor az eredeti videó (amiről Dancsó videója készült) alá rengeteg utálkozó hozzászólást írtak már hónapokkal Dancsó videója előtt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 00:33
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

"sokkal előbb írták a negatív kommenteket, mint Dancsó videója megjelent volna."


Bocsánat, lemaradt a mondat vége

2020. szept. 10. 09:38
 12/50 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, az, hogy másik videó kommentjei közt már osztották a srácot, nem menti fel Dancsót. Úgy is mondhatjuk, hogy csak rátett még egy lapáttal, ami viszont az ő sara.


Engem is bántalmaztak anno suliban, tudom milyen. Nyilván nem tenne csodát egy "álljatok le" videóval, de legalább tenne valamit a kár enyhítésére. A baj az, hogy észre se veszi/vette, milyen káros videót tett ki.

2020. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
90%
Én egy ideje már nem kedveltem a munkásságát, de amikor azt a szerencsétlen kissrácot figurázta ki, aki az égvilágon nem ártott senkinek és csak jót akart, akkor végleg leiratkoztam. Undorító alja húzásnak tartom, végleg egy bohócot csinált magából. Ha még vicces lett volna, vagy valami, de még az sem..
2020. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy patkány és ha pénzt akar csinálni akkor gyerekeket kell megaláznia az interneten.
2020. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
41%
Ha felgyújtom az erdőt, akkor azzal nincs semmi gond, mert már előtte is voltak a világon erdőtüzek, ugye?
2020. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
89%
A videó nézése közben addig vigyorogtam, ameddig nem mutatták a fiú anyját, ahogy még ő is kiröhögi és lenézi szegényt. Akkor esett le, hogy csóró gyerek mennyi bántást kaphat és kap majd később is. Dancsó videójával az volt az igazi probléma, hogy olyan alanyt választott hozzá, akit nem kellett volna. Fene se bánja, ha olyan embereket figuráz ki és tesz nevetség tárgyává, mint a máltai lányok vagy az X Faktoros balhézók vagy a luxusfeleségek, mert ők eleve önként mennek neki a tűznek. Most egy olyan gyerekre (!) esett a választása, akiben az egyetlen "provokációnak" mondható dolog az, hogy 14 évesen nagyobb érdeklődést mutat a városa és az ország iránt, és nem azzal foglalkozik hogy tiktok kihívásokat csinál. Tipikus példája annak, hogy szeretik az emberek a különcöket, de ha túl különc vagy, akkor céltábla lesz belőled. Dancsó nem gondolta végig, hogy azzal a videóval csak még több emberhez jut el ez a srác, még több olyanhoz, akiknek abból áll az élete, hogy másokat aláznak. Az ő videói ma már arról szólnak, hogy nevessenek rajta/vele az emberek, most sem volt más a célja.
2020. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Az tényleg igaz, hogy nem kellett volba alapból videót csinálnia Dancsónak róla, sőt, szerintem az Indexnek se, , mert valószínűleg a fiú és az édesanyja nem tudták ez mivel jár majd.


Az édesanya nem kiröhögte a fiát, hanem arra tett humorosan megjegyzést, hogy egy 14 éves nem ennyire komoly, de a teljes interjúban mond róla szépeket.


Az erdőtüzes komment egy kissé erős hasonlat szerintem és pontatlan. Továbbra is arról van szó, hogy nem Dancsó hatására ketdtek el a tinik piszkálódni.


Kedves Felhasználók, mentek a zöld kezek és örülök, hogy nem alakult ki vita, kulturáltan meg tudjuk beszélni.

2020. szept. 10. 16:38
 18/50 A kérdező kommentje:
Illetve sokan írtatok olyant, ami felnyitotta a szemem és már én is másképp állok ehhez. Ezért külön köszönet!
2020. szept. 10. 16:40
 19/50 anonim ***** válasza:
18%

Most ez lett a divat,pár videós felszólalt ez ellen és hirtelen mindenkinek bántja a lelki világát ez a szegény gyerek "megalázása"

Senkinek nincs egy önálló gondolata sem,csak megy a nyáj után

2020. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Dancsó kitett egy bocsánatkérő kiírást és leszedte a videót.
2020. szept. 10. 20:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!