Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért támadják Dancsót a...

Miért támadják Dancsót a legutóbbi videója miatt, hogy rávette a gyerekeket, hogy gyűlölködő kommenteket hagyjanak, amikor az eredeti videó (amiről Dancsó videója készült) alá rengeteg utálkozó hozzászólást írtak már hónapokkal Dancsó videója előtt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 00:33
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

#38

Nem, nem írtam el, a média többes szám. Egy konkrét újság, tv, stb médium lehet.

2020. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
Oké rendben
2020. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérve Dancsóhoz, a bocsánatkérését azért gondolják kedves gesztusnak, mert kb arra számítottak, hogy


a. Magasról tesz az egészre

b. Csak letörli vagy leprivátozza a videót

c. Készít egy "bocsánatkérő videónak" titulált valamit, amiben affektálva elbohóckodik


Emlékezzetek, amikor a Chat Rulett-et kipróbálta Marilyn Magnet, dancsó felfújható báránya, akkor az is felháborodást szült, mert Danncsó azt kiabálta végig,hogy "Térdre rabszolga!". Abban a videóban mondjuk egy sértést találtam csak, amikor egy Ázsiai nőre tett megjegyzést (majd szólok, h kell új edzőcipő), a többiek az egész videót sértőnek találták.


Dancsó letörölte és készített egy "bocsánatkérő videót", amiben a felfújható gumibárányával veszekedett.


Ehhez képest, hogy kiírt egyszépen megfogalmazott üzenetet már jó irányba halad, hiszen ez az, ahogy egy embernek reagálnia kéne, ha megharagít másokat.


Ha esetleg csinálna egy videót is, amiben affektálás meg mémek meg bohóckodás nélkül elmondja, hogy nem volt szándék megsérteni Petit és, hogy nem bántani kell a 14 éves társainkat, nem ezt a példát akarta mutatni és javasolja, hogy inkább segítsék a gyerekek egymást stb., az csillagos ötös lenne tőle. Mondjuk a 10-14 évesek kb annyit fognak fel majd belőle, hogy erre rákényszerítették Dancsót a többi Youtuberek, ezért hatása se lesz, hiszen, ha megnézitek, a mstani bocsánatkérése alatt is kb ezt írják egy csomóan. De, ahogy írta valaki a médiumos vita előtt, a többi Youtubernek segítene vele.


Amúgy itt az ideje, hogy Dancsó elkezdje elhagyni a trash tartalmat. Puzsér azt mondja, hogy ezzel nem árt, csak azzal kezdett ártani, amikor azt a divatos videóját megcsinálta, de, mint kiderült, árt a csatornájával abból a szempontból, hogy, amit berak az trash és, ha egy példaértékű emberről rak be videót, azt is trash tartalomnak gondolják majd. Hiába mondja Puzsér, hogy egyszerűen Dancsónak megvan a szarkasztikus stílusa és azt szeretik; nem, a 10-14 évesek annyit látnak, hogy valami szánalmat berak Dancsó és azt ki lehet röhögni, nem értik meg, hogy hogy milyen stílusban beszél róla a youtuberük, csak, annyit, hogy ez most ciki és nevetni kell rajta.

2020. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó ez nem kedves gesztus. Ha dancsónak azzal lenne 3 millió feliratkozója, hogy még többet aláz, akkor azt tenné. Egy percig se bánja, bocsánatot kért, mert ez kell a nézőknek, ha gyűlölni kell, azt teszi.
2020. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Itt van ez a téma, itt még jókat is mond. [link]
2020. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sgo5TniY9m4&ab_channel=Zsiro..


Itt jól elmondják a gondolatomat, hogy sok videós most Dancsót próbálja meglovagolni, és nem a kisfiú számít.

2020. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
53%
Az számít, hogy Dancsó egy kur.va lett. A kisfiú is számít sokaknak, csak a kisfiú mutatja be, hogy dancsó riba.nc lett.
2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
72%

Az igazság SZERINTEM valahol ott van, hogy egy napon, mikor egy Youtubernek semmi dolga nem akadt, eszébe jutott, hogy megnézhetné Dancsó legújabb videóját. A videó végén kíváncsiságból rákeresett erre a gyerekre Youtube-on, meglátta a komment szekciót, hogy mennyien szidják a gyereket. Ahogy látta, hogy Dancsó videója alatt is ugyanezt tették és szépen összekapcsolta az egészet a fejében, hogy eddig röhögtek pár ezren a gyereken, aztán most röhögnek millióan. Vagy már az elejétől sértőnek érezte Dancsó videóját, mert esetleg ő is különc volt és a Dancsó visszahozta neki a gyerekkori emlékeket.

A Youtuber hát készített egy videót, amit feltöltött és a 18-30 korosztálynak nagyon bejött, akik odáig valószínűleg nevettek egyet Dancsó videóján, aztán annyi és hirtelen felnyílt a szemük és ők is elkezdték mondani, hogy hát igen, gyerekkori sérelmük volt és ez sértő, amit Dancsó művelt.


A többi Youtuber pedig, akikből valószínleg ugyanúgy semmit nem váltott ki Dancsó videója meglátták, hogy az első Youtuber mit ért el a reakciójával és azonnal elkezdték ezt folytatni.


Abból is látszik, hogy a Youtuberek most próbálnak előre törni, mert, a cél az volt,hogy Dancsó levegye a videóját és bocsánatot kérjen, mind a 2 megtörtént, de valaki meg visszatöltötte Dancsó videóját, azzal a szándékkal, hogy fenn legyen a bizonyíték, de közben egy olyan videót osztott meg, amit ártalmasnak gondol és elérhetővé teszi azoknak, akiket befolyásolhat vele.


Kíváncsi vagyok, mit mond a férfi, majd hamarosan megnézem.


Szerintem, ha valaki ebből nem csinál ügyet, akkor nem is lesz belőle ügy. Max 1-2 mérges komment a videó alatt és ennyi.


Ez az egész most tényleg arra volt jó, hogy a Youtuberek tanultak belőle valamit és talán a további tartalmaikkal sikerül elérni valamit a kamaszoknál. De gondolkoztam most és eszembe jutott, hogy talán negatívat is kiválthatott, hiszen sok Dancsó rajongó háborodott fel azon, hogy az egész túl lett dimenzionálva és már magért ezért mit kaphat majd Peti az iskolában az osztálytársaitól.


Emlékeztek, Mondik Noémit 2015-ben (javítsatok ki, ha elvétettem az évszámot) mennyi 10-14 éves szedte ann szét, mert beszólt Dancsóak? Akkor ezt a gyereket mennyien támadják majd, mert miatta szóltak be Dancsónak.


Nem tudom, volt e már valamelyikőtök olyan helyzetben, hogy a tanárnő miattatok megszídta az osztály nagymenő diákját, mert tett valamit, amit nem mindenki gondolt sértőnek, sőt, még titeket se rázott meg túlságosan. Esetleg a tanárnő intőt is adott a gyereknek. Majd kicsengettek, kiment a tanár és minden gyerek nektek esett, hogy miattatok került bajba az osztálytársatok.


Na, ez is ugyanez a szituáció.


Peti még el is mondta a videójában, hogy szokták csúfolni az iskolában, de nem törődik vele, mert tisztában van azzal, hogy a korosztályának furcsa a viselkedése.


Őszintén szólva, 1-2 igazságot azért láttok abban, amit a Youtuberek mondanak, meg tartom magam ahhoz, amit korábban írtam az egyik kommentelőnek itt és Dancsót se jó szájízzel védem, mert megvan róla a véleményem és tényleg árt a videóival, ahogy írtam, a 10-14 éves korosztály nem érti a szarkazmust. Elfogadom, hogy nem az én korosztályomnak gyárt már videót, de azt nem, amit csinál helyette. Ha annyi lenne, hogy megváltoztatta a közönségét, még elfogadnám, ha tényleg nekik való lenne a tartalom. De ebből az egészből a gyerekek tényleg annyit fognak fel, hogy höhöhö máltai jányok höhöhö tömlőőőősajt höhöhö itt egy mém hogy molnár krisztián mondja, hgy dancsóka höhögö luxifelik, etc

2020. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
2020. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Évek óta várom már, hogy Puzsér végre beleálljon Dancsóba, úgyhogy minden ilyen tartalom, zene füleimenk.
2020. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!