Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira elfogadhatatlan a...

Annyira elfogadhatatlan a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés
Imádom a metált és a rockot, emiatt egy csomóan ellenem fordulnak, mivel "stréber" vagyok. Pl. beszélgetek valakivel, tök jókat beszélünk, Facebook sztoriba pedig kirakom az egyik kedvenc feldolgozásomat, amiben hörög egy lánybanda, erre azt írja, hogy nem bírja elképzelni, hogy én ezt értékelem. A világon senki nem bírja megérteni, hogy én ilyeneket hallgatok. Most akkor velem van a baj, vagy mások nem tudnak elfogadni?

2020. szept. 16. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted csak te hallgatsz a világon egyedül metált és rockot? Ugyan már. Én is azt hallgatok, rengeteg ismerősöm is ezt hallgatja, a barátaim közül is van 1-2 ember, aki ezt hallgatja és senki nem cseszeget senkit a zenei ízlése miatt.

Alapból ott kezdődik, hogy intelligens ember ízlés miatt nem fog vitát nyitni, mert tudja, hogy ez szubjektív. Vedd körbe magad értelmesebb emberekkel és szard le a beszólogatókat.

2020. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A hörgést elég kevesen értékelik, de ne csüggedj. Találd meg a saját közeged, ott nem fog senki megdöbbenni. Höröghettek együtt.
2020. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz körökbe vagy. Ennyi.
2020. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 D-Mano ***** válasza:
92%

A keményebb rock és metal műfajok a többség számára nehezen értelmezhetők vagy befogadhatók. Ezt el kell fogadni.


Ha legközelebb ilyen helyzetbe, párbeszédbe kerülsz, akkor mondd meg az illetőnek, hogy neki nem kell tetsszen ez a zene (vagy stílus), elég, ha neked tetszik. És mondd neki még azt is, hogy "OK, akkor a zene nem közös téma, azt hanyagoljuk, beszéljünk más dolgokról..." És te se erőltesd a zene témát senkire sem, aki nem vevő rá.


Ha ezután is szívózik veled, akkor hagyjad, hadd maradjon meg magának az az ember.


Amúgy melyik hörgős csajbandára utaltál?

2020. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem lánybanda, csak a megfogalmazáson akartam könnyíteni, épp ez az, hogy a dal nem is metál, csak van benne olyan rész ahol ordítanak egy kicsit. [link]

Ez az 2:17_től.

2020. szept. 16. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerű: ne tedd ki fbra, hanem hallgasd magadnak, máris nem fog senki beszólni miatta.
2020. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha zseniális női hörgést akarsz hallani, akkor őket hallgasd meg, ez a nő egy igazi metál istennő :) https://www.youtube.com/watch?v=bxi3i9wzQBk
2020. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Wow, köszi, tényleg zseniális😱
2020. szept. 16. 18:43
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Hát ha az emberek azt nem bírják elviselni, amit linkeltél, mellettem rövid távon gumiszobába kerülnének.


https://www.youtube.com/watch?v=GOombldMdUU

2020. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég vicces, hogy egy szerencsétlen System of a Down coverről van szó. :D Valami igazi caveman riffes zenére számítottam leírás alapján, de így van, ez még csak nem is metál. :D


Akaszd ki őket ezzel:

https://www.youtube.com/watch?v=jxXgrR1Rjv8

A 2 újabb albumon már náluk is nő hörög.

2020. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!