Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira elfogadhatatlan a...

Annyira elfogadhatatlan a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés
Imádom a metált és a rockot, emiatt egy csomóan ellenem fordulnak, mivel "stréber" vagyok. Pl. beszélgetek valakivel, tök jókat beszélünk, Facebook sztoriba pedig kirakom az egyik kedvenc feldolgozásomat, amiben hörög egy lánybanda, erre azt írja, hogy nem bírja elképzelni, hogy én ezt értékelem. A világon senki nem bírja megérteni, hogy én ilyeneket hallgatok. Most akkor velem van a baj, vagy mások nem tudnak elfogadni?

2020. szept. 16. 14:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2020. szept. 17. 09:25
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem hiszem, hogy érett, felnőtt emberek beszólnának a zenei ízlésedre.


Én is szeretem a metált és a rockot. Egyedül az szokott zavarni, ha valaki ezt megkülönböztető személyiségjegynek tekinti, és úgy viselkedik, mintha különlegesebb lenne a pórnépnél, aki pop zenét hallgat. :D Egyszerűen más az ízlésed, ízlésünk, és erre nem illik beszólnia senkinek.

2020. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tom Benko ***** válasza:
100%

Én is metált meg rockot hallgatok, minden kötöttség nélkül. Kb. a kései Beatlestől a korai BATHORY-ig minden stílust. Közben matek/fizika/kémia szakos tanár vagyok. Vicces volt, amikor órára besétáltam Slayer pólóban.

Szarni bele, mit gondolnak rólad, tedd azt, amit jónak látsz. Én pl. asszociálni szoktam a face-en posztokra. Dalokban. Tök vicces látni, amikor valakinek az előítéleteit meghazudtolom.

2020. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 18. 09:15
 15/15 anonim válasza:
Én az eddig említettek mellet még az Arch Enemy-t, a Cripper-t és a Once Human-t tudom ajánlani.
2021. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!