Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az asszonynak van jogosítvá...

Ha az asszonynak van jogosítványa, a férfinak meg nincs, akkor az nem megalázó a férfinak?

Figyelt kérdés
Nem megbántani akarok embereket, csak én ismerek ilyen családot. És bele képzeltem magam a férfi helyébe. És nekem ez nagyon megalázó lenne és szégyen. De lehet rosszul fogom fel?

2020. szept. 17. 10:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne megalázó?
2020. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A párom epilepsziás, így nem vezethet.

22N

2020. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Most csinálom a jogsit, de semmi gáz vagy megalázó dolgot nem látok abban, hogy a leendő páromnak esetleg nincs. Valószínűleg egy darabig még úgysem lesz autóm, mire pedig igen, ő is leteheti (vagy megkérhet, hogy vigyem el valahova, egyáltalán nem égő)
2020. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem is kell mindenkinek jogsi, ezt sokan nem birjak felfogni. Emberek elete mulik egy-egy donteseden. Sok ember nem tud koncentrálni, emiatt alkalmatlan a vezetesre. Viszont, ha valaki megteheti anyagilag, akkor erdemes. Sose lehet tudni, mikor hozza ugy sz elet, hogy kell meg egy sofor. Viszont ha nem akar utana vezetni, akkor ne vezessen.
2020. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Szerintem pont az lehet a szar párkapcsolat/házasság, ahol kicsinyes versengés megy a felek között, és az egyik frusztrált lesz, ha nem tudja valamiben túlteljesíteni (jelentsen ez bármit is) a másikat.
2020. szept. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Egészségügyi alkalmasságról hallottál már?


Ha a pasi pl szívbeteg, fejen is állhat és megpördülhet, a legtöbb háziorvos nem fogja engedni a vezetést.

2020. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#12


Én is az vagyok, tünetmentes, minden dokumentálva van, évente legalább háromszor látom a szakorvosomat (gyógyszer felírás + felülvizsgálat), így is elég nagy macera minden évben elintézni a megújítást. Ez van.

Nekem ez most megéri, a szakorvos áldását adja rá, de lehetnék kevésbé szerencsés is.

2020. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez kistersegi paraszt felfogas. Nincs koze az ivari jelleghez a jogositvanynak.
2020. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Mennyire degradalo asszonyt irni nő helyett :D Egyebkent meg senkinek sem kotelezo jogsit tenni. Sokan alkalmatlanok, etveszelyesek, megis van jogsijuk.
2020. szept. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!