Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha párkapcso...

Miért van az hogy ha párkapcsolatban vagyok rosszul érzem magam ?

Figyelt kérdés
Szerintem az lehet az ok hogy nagyon sok figyelemre van szükségem. Ez úgy szokott kinézni, hogy ha a srác eltűnik és nem ír akkor rosszul érzem magam. Nem vagyok féltékeny meg semmi csak szükségem van a napi kommunikációra valamiért. Egyszerűen elkezdem magamat okolni ha nem foglalkozik velem a párom. Kíváncsi vagyok hogy miért nem tudok meglenni úgy mint mások. Mi lehet az oka hogy ennyire érzékeny vagyok😅

2020. okt. 21. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
En ilyen baratnot szeretnek... Amugy lehet rossz emberrel vagy. Nekem is ilyen kapcsolataim voltak, en se ereztem magam jol, bar lehet ha talalnel egy hasonlo ragaszkodo embert akkor meg o menne az idegeidre, altalaban az van h akik nem foglalkoznak velunk azok ertekesebbnek tunnek, ezt majdnem minden kapcsolatban tapasztalom.
2020. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az oka az, hogy túlságosan vársz egy jóbarátra, sőt egy komoly, állandó társra. Ne akard ennyire. Ne várd, hogy minden szabad pillanatában felhívjon, hiszen neki is kell egy kis szabadidő (meg Neked is).
2020. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek kedves utolsó csak valahogyan ha nem kapom meg a kellő figyelmet akkor az egész kapcsolatból inkább menekülök
2020. okt. 21. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Kapcsolat függő vagy, nagyon egészségtelen tud lenni, mindkettőtöknek.
2020. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy ki mennyi figyelmet igényel - egyénenként változó.

Szerintem ne légy ennyire igényes. Vagy ha mégis ilyen vagy, amin nem akarsz vagy nem tudsz változtatni, akkor nem illetek egymáshoz. Eszerint kezeld az ügyet.

2020. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh neee már :o csak azt ne! Nem akarok egy gyökértől se függeni 😅
2020. okt. 21. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Nem vagyok sem kapcsolatfüggő, sem beteg, sem más. Ilyen a kötődési stílusom. Szerencsére találtam olyat, aki partner rá, sőt, élvezi :)
2020. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm gratula :)
2020. okt. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!