Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan érzem magam rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul az exbaratnője miatt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a barátom most lesz 18.volt egy kapcsolata ami 1.5 évig tartott. Ő volt az első barátnője. Már több fél éve hogy szakítottak és ez őt nagyon megviselte. Utána volt egy lány akinek udvarolt de ő lekoptatta. Utána nekem kezdett el udvarolni és lassan 2 hete együtt vagyunk. De megneztem és likeolgatja az exe képeit facebookon is és instagramon is. Nekem azt mondta hogy le zárta már de én valamiért úgy érzem hogy nem. Nagyon szeretem őt és azt mondta hogy szerelmes belém. De valamiért mégis azt érzem hogy őt keresi bennem. Hogyan lehetnék jobb mint az exe? Hogyan érjem el hogy jobban szeressen? És hogyan küzdjem le ezt az érzést? Mert az a lány sokkal szebb nálam..

2019. okt. 13. 20:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legyszi valaki válaszoljon mert eléggé kétségbe vagyok esve :(
2019. okt. 13. 21:01
 2/12 anonim ***** válasza:

A barátod túl hamar kezdett új kapcsolatba, valószínűleg a felejtés miatt.

Remélem tudod,mit akarok ezzel mondani.

2019. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom és pont ettől félek. Mit tegyek?
2019. okt. 13. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 : Beszélj vele erről.

Szükség esetén szakíts,ne akard kórosan menteni az amúgy sem túl jól működő kapcsolatot.

2019. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Semmi féle képpen nem szeretnék szakitani vele mert nagyon szeretem.. És mindig azt mondja nekem hogy lezarta meg mar engem szeret
2019. okt. 13. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nekem sem tetszene ha kedvelgetné az exe képet, de ez egymagában még nem olyan nagy bűn szerintem. Viszont ha te azt érzed hogy a volt barátnőjét keresi benned, az már elég nagy gond. Még ha próbálkoznál sem tudnál olyan lenni, mint az exe, és nem is kell olyannak lenned. Ha esetleg még mindig őt szereti akkor te tehetsz bármit ez nem fog változni. Beszéltél esetleg erről vele? 2 hét azért még nem sok idő, lehet kellene meg egy kis időt adnotok magatoknak és a kapcsolatnak is.
2019. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni erről de mindig leallit mert nem érdekli ez a téma elvileg már.. De a tőle kapott maciját sem dobta ki még
2019. okt. 13. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:

#5: Fontosabb,hogy mit cselekszik,mint az, hogy mit mond.


Mellesleg rendben. Ne szakíts,akkor sem,ha majd esetleg bebizonyosodik,mégis van valami a háttérben. Ha számodra a kapcsolat arról szól, hogy neked ezt tűrnöd kell,akkor légy boldog....

2019. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért terel,mert érdekli a téma.

Sajnálom, valószínűleg te fogod a rövidebbet húzni

2019. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell elturnom de félek hogy elveszitem
2019. okt. 13. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!