Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy látod, ha a biztonsági...

Hogy látod, ha a biztonsági őr rászól valakire, akinek lecsúszott az orráról a maszk?

Figyelt kérdés

A minap egy üzletben az egyik vevőre - aki ugyan viselt maszkot, de nem volt rajta az orrán is -, rászólt a biztonsági őr, hogy húzza fel az orrára is a maszkot. A vevő erre azt válaszolta a biztonsági őrnek, hogy akkor maga meg vegyen fel pelenkát, nehogy beszarjon félelmében, majd felhúzta az orrára, de látszott, hogy másodpercek múlva bepárásodott a szemüvege és alig látott valamit. Az őr mondta, hogy akkor rendőrt hív, erre vevő is, hogy rendben, hívjon. Persze nem hívott.

Én azt éreztem, hogy a biztonsági őr (egy kb. 25 éves iskolázatlan senki) élvezte, hogy most hatalma van és kiélheti, hogy parancsolgathat másoknak, és mivel én is szemüveges vagyok, megértem a vevőt, de biztos vannak, akik meg félnek és azt szeretnék, ha mindenki állandóan viselné az orrán is a maszkot. (Bár a másfél métert senki sem tartotta be és az nem volt problémája senkinek.)

Ti hogy látjátok, mit gondoltok ilyenkor?



2020. okt. 24. 15:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
44%
Aki a visszapofázó vevőnek ad igazat, annak egy ismert szólás-mondással válaszolok: "Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítése...!"
2020. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

Ez a dolga az őrnek. Pont.


(Amúgy ha bepárásodik a szemüveg, akkor nem jól van rajta a maszk, vagy nem elég jó a maszk. Az pont azt jelenti, hogy nem a megfelelő úton távozik a levegő, tehát nem a maszkon keresztül, hanem a réseken.)

2020. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Hitler katonái is a munkájukat végezték, amikor őrizték a zsidókat a koncentrációs táborokban, vagy kinyitották a gázcsapot. Ez a csak a munkámat végzem szöveg egy jó kibúvó, de előbb-utóbb majd Isten előtt is el kell számolni a tetteinkkel és ott már nem biztos, hogy megállja a helyét.
2020. okt. 24. 16:15
 14/32 anonim ***** válasza:
74%

Ne röhögtess már Kérdező, hogy Hitler katonáihoz hasonlítod a biztonsági őrt. :D Te kezeltesd magad!

Ki van téve már a bolt bejárata elé is, hogyan kell helyesen viselni a maszkot. Van választása a vevőnek. Ne menjen be, ha erre nem képes.

2020. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%

#14


Igazad van, Hitler és a koncentrációs táborok esete ez, hogy valakire rá szólnak hogy tartsa már be a törvényt. Legközelebb mi lesz??? Majd a rendőr megbüntet, mert a járdára kaksizok??? Huzzuk meg a határt itt és most. Este vonuljunk az utcára, mert a törvény embere ellátja a munkakörét amivel állítólag a többi embert védi. Villamos széket érdemelne az összes ilyen, de komolyan hogy képzeli azt, hogy betartatja a törvényt.

Meg mi az hogy bankot se rabolhatok ki, mert letartóztatnak?? Az is csak egy hülye törvény, ha nekem kell pénz akkor mi van??


Mondom én, este menjen mindenki utcára, köpjük le az alkotmányt, nem kell nekünk sem törvény, sem rendelet. Csak a szabad akarat.

2020. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Hat a 2 rohadtul nem ugyanaz a kategoria.

de előbb-utóbb majd Isten előtt is el kell számolni a tetteinkkel és ott már nem biztos, hogy megállja a helyét.

Ez visszafele is el tud sulni. Mi van ha tunetmentes fertozott vagy, es pont miattad fertozodik meg mas, mert te nem vagy kepes rendesen feltenni egy maszkot?

Esetleg ha magadtol nem gondolnad, elarulom hogy mas boltokban, sot mas orszagban is megszolitanak ha kilog az orrod a maszkbol.

Sot van ahol meg is buntetnek.


A #15 meg hiaba pontozzatok le.

2020. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Tévhitben élsz!

Igen, Hitler katonái is parancsra őrizték és nyitották ki a gázcsapot a zsidókra, cigányokra, kommunistákra... Tény, hogy sokan voltak a katonák között, akik ezt meggyőződésből tették, de a józanul gondolkodó többség parancsra tette. A magyar katona is parancsra lőtt minden háborúban, sőt, az ősmagyarok is parancsra lőtték ki nyilaikat az ellenségre, aki csak útjukban állt.

2020. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos a munkáját végezte, nem őt kell támadni, hanem a rendszert.
2020. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
A biztonsági őrnek ez a dolga, nem ő találta ki, nem a bolt vezetése, ez a törvény. Aki nem akarja (rendesen) felvenni, az ne menjen olyan helyre, ahol fel kell. Engem inkább az zavar, hogy nem elég intenzíven tartatják be, mert mindenhol egy rakás embernek kilóg az orra, aztán vakargatja utána meg tapogatja az árut pl.
2020. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
34%
Amolyan észre sem veszem kategória.
2020. okt. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!