Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy látod, ha a biztonsági...

Hogy látod, ha a biztonsági őr rászól valakire, akinek lecsúszott az orráról a maszk?

Figyelt kérdés

A minap egy üzletben az egyik vevőre - aki ugyan viselt maszkot, de nem volt rajta az orrán is -, rászólt a biztonsági őr, hogy húzza fel az orrára is a maszkot. A vevő erre azt válaszolta a biztonsági őrnek, hogy akkor maga meg vegyen fel pelenkát, nehogy beszarjon félelmében, majd felhúzta az orrára, de látszott, hogy másodpercek múlva bepárásodott a szemüvege és alig látott valamit. Az őr mondta, hogy akkor rendőrt hív, erre vevő is, hogy rendben, hívjon. Persze nem hívott.

Én azt éreztem, hogy a biztonsági őr (egy kb. 25 éves iskolázatlan senki) élvezte, hogy most hatalma van és kiélheti, hogy parancsolgathat másoknak, és mivel én is szemüveges vagyok, megértem a vevőt, de biztos vannak, akik meg félnek és azt szeretnék, ha mindenki állandóan viselné az orrán is a maszkot. (Bár a másfél métert senki sem tartotta be és az nem volt problémája senkinek.)

Ti hogy látjátok, mit gondoltok ilyenkor?



2020. okt. 24. 15:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
2020. okt. 25. 08:33
 22/32 anonim ***** válasza:
58%
Jaaah, hogy te ilyen maszkellenes valaki vagy, aki csak azért van itt hogy veszekedést generáljon.. Bocsi, ez még nem annyira esett le, csak most.
2020. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%

Hát te tényleg nem vagy százas. De hogy a hülye Hitleres metaforádra válaszoljak. A zsidók sajnos nem dönthettek, hogy szeretnének a koncentrációs táborokba vagy munkatáborokba menni. Te nyugodtan dönthetsz úgy, hogy nem mész boltba, hanem otthon termelsz magadnak paradicsomot. Csak ahhoz tenni is kéne valamit.

Társadalomban élsz, vannak szabályok. Ez kb olyan, mintha amiatt pattognál, hogy nem lóbhatod a farkad az óvodák előtt, pedig nem kap levegőt a nadrág szorításában. Ha szerinted nem jó a szabály, akkor lehet tüntikét szervezni ellene, vagy ilyesmi, aztán vagy lesznek elegen akik melléd állnak, vagy nem. De hogy még te tanulatlanozol le olyanokat, akik a tök átlagos, nem náculós munkájukat végzik, az röhejes. Ha a 23 hozzászólásból egy sem ért veled egyet, akkor lehet nem mindenki más a hülye...

2020. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

Ja, rohadtul élvezi a sz4ros nettó 700 forintos órabéréért hogy ilyen fogyatékosokkal kell leállnia vitatkozni. Biztos ki is verte utána.


Nálunk a korona óta a tescoban már nincs is biztonsági szolgálat. Felmondtak az őrök, utána nem találtak embert. Nem csodálom...

2020. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem köteles a biztonsági őrnek tudatnia a szájmaszk helyes viselésének a módját. És elhiszem mert Budapesten ez a járványhiszti megy, már tiszta hülyék az emberek.
2020. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

Az örnek az a dolga, hogy szóljon, felügyeljen. Azért kapja a fizetését, az a munkája. Természetesen a körülményekhez képesen udvariasan, jóindulattal kell, hogy beszéljen.

Máskülönben olyan szájkosarat kell hordani, ami nem csúszik le.

2020. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
37%
Én is ugyanígy jártam a múltkor. Az őr csak a munkáját végezte, viszont az sokkal érdekesebb kérdés, hogy a maszkot nem rendesen hordó cigányokat is lemeri-e ugatni, továbbá az veszélyes környékeken közlekedő BKV-járatokon is ilyen kemény lenne-e.
2020. dec. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Ha igaz, amit ír a cikk akkor egyértelmű, hogy a maszk miatt lesznek betegek az emberek. Ezt egyébként alátámasztja azon tapasztalat is, hogy azok akik rettegnek és állandóan maszkolnak komolyabban megbetegszenek, míg akik elszabotálják a maszkot, többnyire szinte tünetmentesen átvészelik a fertőzést.

[link]

2021. febr. 1. 09:31
 29/32 anonim ***** válasza:
Na, a magyar oktatási rendszer újabb csődjét látjuk a kérdező személyében.
2021. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29: A te személyedben pedig különösen.
2021. febr. 1. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!