Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érdemes kezdeni az őrjöngő...

Mit érdemes kezdeni az őrjöngő, üvöltő őrült emberekkel akik a maszk miatt cirkuszolnak?

Figyelt kérdés

Napi szinten megélem. Boltban, buszon, bárhol ahol kötelező.

Mindenhol feltartják a normális embereket!

a buszon vagyunk vagy 20-an, de nem tudunk elindulni, mert egy, önmagát kiváltságosnak érző nőszemély torka szakadtából üvölt, mert szembe akar menni a szabályokkal.


Most én is ordítsak a rendőrrel, mert nem akarom bekötni az övemet? A műtétem miatt nagyon fáj a bal mellem. Nekem kicseszettül kényelmetlen és fájdalmas a biztonsági öv.

De bekötöm!

Vagy a lámpa. ordítsak a rendőrrel, mert nem akarom felkapcsolni a lámpát az izzó kímélése miatt?



Az ég világon semmi baja nem lesz attól, ha az orra és szája elé tesz egy rongyot! Na. oldalt úgyis bemegy a levegő. ngyobb rés van rajta, mint az orrlyuka!!!

De ha viszont tényleg gyenge a tüdeje hozzá akkor ne ordítson! Érdekes az megy!


Ilyenkor mit lehet tenni? Muszáj lassan erővel elvinni őket.

Az üzletben ahol vásároltam például az üzletvezető lépett. Megfogta, kirángatta és becsapta az ajtót. Szó szerint kidobta.

Mindenki boldog volt azon a helyen.


A buszvezetők is lassan ledubják az utasokat. Sokszor viszont hamar magunják és az utasok lépnek helyettük.


A szabály az szabály. maszkot kell venni. Ez van. Van rongymaszk, szúnyogháló méretű lyukakkal.



11.es vagyok, az én iskolámban MINDENKI hord maszkot. Egész nap. 5.-esek is. Tanárok is.

Az a tanár is aki reggeltől estig bekiabál egy termet.

Bajuk lesz?

NEM!!! Nem lesz bajuk! Senkinek nem lesz baja a maszktól.


2020. okt. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Jól esett?
2020. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én azzal találkozom, hogy az emberek nem kerülnek konfliktusba.

Mit érdemes velük kezdeni? figyelmen kivűl hagyni, igaz lehet azért büntetés jár.

2020. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Igazából a maszkok akkor védnének ha naponta többször cserélnék,de ezt csak a kórházakban teszik.illetve ha valaki nem beteg és nem köhög,hogy terjeszti a virust maszk nélkül? Láttam olyant ma is,aki az utcán egyedül,esőben maszkot hordott. Az ilyen fanatikusok szolhatnak.
2020. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Na, mostmár kipörögted magad, menj ahová... ja nem, te maradj otthon :D és hordd azt a kva szájkosarad. Felmerül benned, hogy a legtöbben csak azért hordják ezt a szart, hogy ne basztassák őket, és nem véd meg semmitől, ügye? :)) Amúgy elég szar, én az alig 1 órás buszozásom közepén a nyári hőségben ájultam már miatta. Ablakok csukva, a szennyklíma oxigént nem adott, így pár pillanatra elsötétült a világ és csúsztam lefelé az ülésen :)

De hordjál szájkosarat, miért is nem viseled otthon is?

2020. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi inkompetenst egy helyen... A szabály az szabály. JaJ MeLeg VaN ezt mond annak aki a lélegeztetőgépen haldoklik mert egy barom leköhögte
2020. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!