Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Avramlatosca tényleg olyan...

Avramlatosca tényleg olyan boldog, mint amilyennek modndja magát?

Figyelt kérdés
Eleinte csodáltam érte, de, amikor valaki valamit sokszor elmond magáról, akkor mindig az az érzésem támad, hogy ennek az ellenkezője az igaz. Lehet azért, mert én saját környezetemben csak ezt tapasztaltam, hogy, ha valaki előadója magát, magabiztos, erős személyiségnek, akkor valahogy mindig nyilvánvalóvá válik az ellenkezője és kiderül, hogy csak a komplexusait próbálja leplezni. Úgyhogy nekem ezzel a "jelenséggel" kapcsolatban mindig ez az érzésem támad, ehhez tudom kapcsolni, aztán lehet nem így van Avram esetében. Szerintetek?

2020. okt. 31. 14:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
Talán ha nem hinnetek el mindent, amit a neten lattok, olvastok, realisabb, valodibb eletet tudnatok teremteni magatok, meg talán masok szamara
2022. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Annyit meg hozza fuznek, hogy vicces, ahogyan sajat magadat probalod igazolni.
2022. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsesz, de ezt honnan veszitek hogy román? Már annyi helyen olvastam. Amúgy meg hazudik mint a vízfolyás.
2022. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az apja Román
2022. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De honnan veszitek ezt??
2022. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nézz utána. Az édesanyja olaszországban él, de Magyar származású. Az apja Román.
2022. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez a masodik gyerek is brutal mental breakdownt okozhatott nala, kb nulla amit csinal, a webshop is bezart, ilyen az amikor lofaszt nem dolgoztal eletedben es a gyerek szo szerint kiut mert addig a kanapen fekves es pofazas ment max
2023. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!