Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek...

Miért hiszik azt az emberek rólam, hogy vagyok vagy 60 kg, de valójában csak 50 vagyok?

Figyelt kérdés

Tényleg vékony vagyok, ezt ők is mondják, de magas. Talán ez az oka?


Lány vagyok



2020. nov. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnak jól becsülni, nem tudom mi más oka lehetne, ha tényleg vékonynak tűnsz.
2020. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkiről lehet pontosan megállapítani a súlyát. Engem a nővérek a kórházban max 80 kilóra tippeltek, miközben 105 voltam. Pedig ők rutinosak.
2020. nov. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ilyen butaságokkal? Nincs valami értelmesebb elfoglaltságod?


A kg az csak egy szám. Semmit se jelent. Az összkép lényeg.

2020. nov. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehet az ok, hogy ha megkérdezel valakit, hogy szerinte hány kg vagy egy olyan számot fog mondani, amiről úgy gondolja, hogy nagy eséllyel helyes, a kinézetedtől függetlenül.


Pl szerintem én 56 kg-son is úgy néztem, ki mint 50 kg-son. Egy idegenről meg pláne nem tudnám megmondani ránézésre, hogy mennyi. Szóval ha megkérdezné, mondanék egy olyan random számot, ami szerintem helyes az emberek nagyobb részére nézve.

2020. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!