Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szabadságod korlátozásának...

A szabadságod korlátozásának érzed, hogy maszkot kell hordani bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
53%

Már értem a kérdést! Csak arra ment ki, hogy az igennel válaszolókat le lehessen pontozni. Gratulálok hozzá! Nagyobb élvezeted soha többet ne legyen. A kérdésre pontosan kettő darab lehetséges válasz létezne: igen vagy nem. Ami egy szubjektív érzés, tehát nem értékelhető haszontalannak egyik sem, hiszen mindkettő a kérdésre ad választ. Még mindig nem like-gomb van, ha nem tűnt volna fel néhányaknak.


Amúgy felhívom a figyelmet, hogy már létezik valami műanyag kiegészítő, amit a maszkba lehet tenni és akkor még rúzsozni is lehet, mert nem maszatolja össze a szépséges maszkot belülről, továbbá nem párásodik tőle a szemüveg. Könnyen meg lehet ismerni, ha valaki keresi: nagyon hasonlít egy valódi szájkosárhoz.

(jöhet a lepontozás, ugyanis a kérdés szempontjából ez valóban nem hasznos válasz; mondjuk az én életem sem jobb sem rosszabb nem lesz attól, hogy itt éppen mit mire pontozgatnak)

2020. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
52%

Valahol szornyu, hogy a mai tarsadalom egy resze olyan alapfogalmakkal sincs tisztaban, mint a szabadsag.

Utalom a maszkot es a textil meg a sebeszi maszkokat nem sokra tartom, de természetesen hordok 'rendesebb' maszkot. A szabadsag korlatozasa egeszen mas teszta.

2020. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de attól még felb asz agyilag.
2020. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
96%

[link]


:)))

2020. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen nem, mivel nem vagyok értelmileg sérült. Akinek pedig a szabadságjogát egy egyszerű textil sérti, azt sajnálom. Szörnyen szomorú és üres élete lehet.
2020. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
70%
15: Hát, ez a válaszod pont nem azt támasztja alá, amit állítasz magadról. :D
2020. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
42%
Addig oruljon mindenki, amig meg van lehetosege maszkot hordani ...
2020. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
12%
#16: Amint írsz egy érvet, hogy miért ne azt támasztaná alá, lesz is mire reagálnom. Addig igazából nem tudunk miről beszélni.
2020. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
94%
A látásomat korlátozza, mert rögtön bepárásodik a szemüvegem, másban nem korlátoz.
2020. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
11%
A #18-as válaszom le lett pontozva, de válasz nem érkezett rá. Egy egyszerű beszólás pedig fel. Nos, ez gyönyörűen engem igazolt. Köszi!
2020. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!