Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szabadságod korlátozásának...

A szabadságod korlátozásának érzed, hogy maszkot kell hordani bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Értelmetlen is. A hozott intézkedések nem logikára épülnek, így nem lehet komolyan venni azokat.


Ha valóban mindent pusztító világjárvány lenne, akkor a halálozási arány világszerte is minimum több mint 10 vagy 20% lenne.

2020. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekel igazából a k*rva maszk, és örülnék, ha ez lenne most a legnagyobb problémánk. Azt inkább korlátozásnak érzem, hogy tervezhetetlen a jövőm, és csupa kilátástalanság minden. Ha az egészségügyet meg a gazdasági helyzetet nézem. Nem a vírus miatt aggódom, attól csak a nagymamámat féltem.
2020. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
94%

Engem sokkal jobban bosszant, hogy nem lehet a kórházban látogatni, pl barátom édesapja is oda került, az osztályt telefonon lehetetlen elérni 1 hete, ha fel is vették se adnak normális tájékoztatást. Csak csomagot lehet beküldeni és kb ennyi. Ráadásul az öreg a múlt héten meghalt, haverom meg totál kíván lelkileg, mert el se tudott búcsúzni .

Anyukám térdműtétje másodjára marad el, ha nem csinálják meg most, lehet már maradandó baja lesz...

Engem ezek jobban zavarnak, mint hogy egy maszkot hordjak.

2020. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
33%

Na, MOSTANTOL lehet rinyalni a szabadsagjogok miatt. :)

Ezek mar valodi szigoritasok, orulni en sem orulok, de sajnos muszaj. :/

2020. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
29%

Lol. A valasz, amit irtam es betalalt, mas is kimondja mar.


[link]

2020. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
52%
ennyi erovel az is a szabadsag korlatozasa, hogy nem mehetek be a boltba anyaszult meztelen, csak mert nekem ugy kenyelmesebb. bemehetnek, de a tobbi ember vedelme erdekeben torvenyben le van fektetve hogy tilos. ugyan igy a maszkkal is.
2020. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
53%
Nem érzem a szabadságom korlátozásának. Egyelőre annak örülök, hogy vannak még helyek, boltok stb ahova egyáltalán be lehet még menni.
2020. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
51%
"Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz." (Jean-Jacques Rousseau) - Szóval igen, korlátozza a szabadságot.
2020. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
41%

"nem kell megtenned, amit nem akarsz." (Jean-Jacques Rousseau) - Szóval igen, korlátozza a szabadságot."

De csak bizonyos helyeken kötelező. Donthetsz úgy is, hogy inkább nem mész azokra a helyekre, mert neked annyit nem ér. Vagyis nem vagy rakenyszeritve semmire, egyszerűen csak változtak a körülmények.

2020. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
21%

Ha már Rousseau...

„Az ember szabadnak született, de mindenütt láncokat visel.”

Szerinte amúgy mindig sértik a szabadságunk... :D

2020. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!