Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szabadságod korlátozásának...

A szabadságod korlátozásának érzed, hogy maszkot kell hordani bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
96%
30: Tévedsz. "Mi" nem beszéltük meg. Ezt te döntötted el egymagad.
2020. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Utalom,ha barmi az arcomhoz er....

N

2020. nov. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
16%

#31: Érveltél? Nem. Kérted, hogy írjam le, milyen érvekről lenne szó. Jófej voltam, megtettem, utána sem voltál képes érvelni. És most azzal jössz, hogy a szívatást provokálom.

Vicces, hogy annyira nem vagy képes gondolkozni, hogy még az sem esik le, hogy magadnak mondasz ellent. Hát, igen... Ilyen az, amikor nem egy youtube videóval kell beszélgetni.


Az orvosi és hasonló szövetmaszk továbbra sem okoz oxigénhiányos állapotot.

2020. nov. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
92%
33: Most is magaddal beszéled meg. Ráadásul igen hosszan. Figyelj, engem tökre nem zavar. Ha neked erre szükséged van, reggelig is itt asszisztálok neked. :) Van közben dolgom, de kb. 20 percenként rá tudok pillantani, hogy írtál-e megint. :)
2020. nov. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
16%

#34: Újra képtelen voltál érdemben reagálni. Szóval, mi a helyzet azzal, hogy a maszk oxigénhiányt okoz? Ja, hogy ezzel szemben is rég hallgatsz...

Veled beszélgetek. Vitázni nem vagy mondjuk képes, de attól ez még beszélgetés.

2020. nov. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
87%
Igen. És rettenetesen tud irritálni, hogy hordani kell. Persze, nem halok bele és nem is lázadok a szabályok ellen. De van visszatartó ereje azért olyan értelemben, hogy kevesebbet megyek tömegközlekedéssel, kevesebbet járok üzletekbe, bevásárlóközpontokba, nem megyek egyáltalán moziba, ilyesmi, mert korábban ezek kellemes dolgok voltak, most meg a maszk miatt egyszerűen nincs kedvem befülledni, bepárásítani a szemüvegem. A bőröm így is teljesen kipattogott a maszk alatt, hát f...omat, inkább maradok itthon. Még a nagy bevásárlásaimat is hozatom mostanában.
2020. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
92%
35: Te mindent ilyen véresen komolyan veszel? Szerinted komolyan írtam neked azt a cukkolást?! Látod, basszus, gondolta volna a fene, hogy ennyire betalál a 16-os reakcióm. De ezek szerint valami tényleg nem stimmel nálad fejben (Asperger?), ha nem érzed a fogalmazásból és a hangulatjelekből (amiken még fel is húzod magad!), hogy mit kell komolyan venni és mit nem.
2020. nov. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
3%

#37: Semmivel sem veszem nálad komolyabban a témát. A vicces az, hogy erre egyből ugrasz, de olyanokkal jössz, hogy én játszmázok. Érvet pedig még mindig nem tudtál írni...

Amúgy aspergerről szó sincs, szimplán nevetséges, amikor valaki minden apróságból csak a másik sértegetését próbálja kihozni, de képtelen a saját állítása mellett érvelni.

Az már tisztázódott, hogy téged és a szavaid nem kell komolyan venni, de ez az első rám adott reakciódból lejött ám.

2020. nov. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
94%
38: Nem fogok újabb érvet írni. Írtam, nem értetted, ezért elvetetted. Azóta erőlködsz, hogy érveljek (még). De nem fogok, mert felesleges, hiszen nem az érdekel téged. Az elejétől fogva azon igyekszel, hogy hiteltelenné tegyél engem. :) Mondd, meddig küzdesz még érte?
2020. nov. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
85%
Igen.Hiszen rá van erőszakolva az emberekre ez a sz.r.A legtöbben nem szabad akaratukból hordják.
2020. nov. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!