Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szabadságod korlátozásának...

A szabadságod korlátozásának érzed, hogy maszkot kell hordani bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
76%
18: Olyan feltételezésekbe bocsátkozol, amiknek az igazságtartalmáról fogalmad sincs. Embereket nézel le a szubjektív véleményükért. Ez nem éppen arról árulkodik, hogy fejben nálad minden rendben lenne. De lehet, csak a sok maszkhordás miatti oxigénhiány teszi. Néha azért szívj friss levegőt is! Jót tesz! ;)
2020. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és bocs, hogy nem a gyk-n élem az életem. Így nem sikerült időben kielégítenem a válasz iránti vágyadat. XD (21-es voltam)
2020. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
20%

#21: Ismét semmi konkrétumot és érvet nem írtál.

Olyan feltételekbe bocsátkozom, amink igazságtartalmáról fogalmam sincs? Letoltál két hozzászólást, de esetleg írnál valami konkrétumot?

Embereket nézek le a szubjektív véleményükért? Senkit sem néztem le. Elfogadom a véleményüket és ezzel együtt ők is fogadják el, hogy milyenek. Te nem tartod szomorúnak, ha valakinek a szabadságjogát egy egyszerű maszkkal el lehet venni?

A maszkhordás továbbra sem okoz oxigénhiányt. Télen maszkban futottam eddig is.

És nem, a hozzászólások végére tett szmájli sem érv.

Na, szóval valami konkrétumot sikerül összehozni? Nem baj, ha nem. Teljesen érthető a véleményed és a hozzátartozó vitakultúrád is.

2020. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
83%
23: Ennyit vergődni... :D Tudod, az a baj, hogy te játszmázol. Tök mindegy mit írok, azt te nem fogadod el érvként, akár az, akár nem. Válaszoltam neked, de az számodra nem megfelelő. Innentől nem tudok rajtad segíteni. Magadat égeted, csak nem veszed észre. Tudod... ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. De ezt már elbactad.
2020. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
13%

#24: Ugyanúgy reagálunk egymásnak. Ha én vergődök, akkor te is. Csak, veled ellentétben én érvelek is.

Nem, az nem lenne baj, ha játszmáznék. De, még csak nem is játszmázok. Egyszerűen leírtam, hogy képtelen vagy érveket írni. Ez hol játszmázás? Ez vita. Nem adtam semmit a szádba és még keresztkérdéseket sem tettem fel. Tök egyszerű dolgoakt kérdeztem.

És de, elfogadom az érveid, HA írsz. Mert eddig nem írtál. Te tipikusan az a konteós ember vagy, aki megvan győződve arról, hogy mindenhez IS jobban ért, mert látott pár videót youtube-on, de amikor esetleg valami konkrét érvet kéne saját fejből szülni, akkor az már nem megy. És igen, ez egy előítélet, de eddig teljesen igaznak tűnik. Nyugodtan megcáfolhatod és bocsánatot kérek.

Így van, válaszoltál nekem. Írtál egy választ, szóval ez sikerült. Érvelned nem sikerült. Az is válasz lett volna, ha leírod, hogy az ég kék.

Éééés továbbra is képtelen voltál érvet írni, de a szmájli megvolt. Veled ellentétben, én vállalom magam és az érveim. Nem dobálózok közhelyekkel, üres szövegekkel és olyan dolgokról sem írok, amiről fogalmam sincs. Veled ellentétben, még a maszkot is teszteltem ám, hogy mennyire okoz oxigénhiányt... Ja, hogy te még erre a laza egy órás dologra sem voltál képes, csak láttad a youtube-on, hogy mit okoz? Hát, így tényleg felesleges beszélgetnünk. És köszönöm, hogy bizonyítottad az első válaszom. Tökéletes példa vagy mindenre, amit abban leírtam.

Na, dobj ide még egy jól hangzó közhelyet vagy mondást és egy szmájlit. Meg pár sértegetést.

2020. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
95%
25: Ne haragudj, de ki vagy te, hogy te diktálod a szabályokat!? :D És annyi smiley-t használok, amennyit akarok. Ebben sem mérvadó a véleményed. :P Ha ennyire szófosásod van, akkor definiáld kérlek részletesen, nálad mi számít érvnek és érvelésnek, majd utána veszem a fáradságot, és esetleg elgondolkozom rajta, részt kívánok-e venni a szabályaid szerinti vitádban. XD Bakker, nézz már magadba és vegyél kicsit vissza! És ez most frankón jó tanács! Mert amúgy nem ismerlek, semmi bajom veled, de nagyon gáz, ahogy itt most viselkedsz. Aludd ki magad és legyen szebb napod!
2020. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
54%
Igen, én nem veszek fel maszkot kihordom lábon a vírust az meg, hogy ki kapja el az nem az én dolgom semmi közöm hozzá.
2020. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
21%

#26: Ki vagyok én, hogy szabályokat diktálok? Senki. Nem is diktáltam szabályokat, csak szimplán próbáltam rámutatni arra, hogy vicces, mennyire nem tudsz érvelni, csak beszólni és számjlikat írni. Azt mondjuk, a te szinteden nem is vártam, hogy ez leesik.

Definiáljam az érvet? Hát, mondjuk tőlünk független, megvizsgálható, lehet mellé példákat felsorolni. Pl. a maszk nem okoz oxigénhiányt.

Oké, szóval párat még beszóltál, meg jótanácsokat is adtál... Csak épp továbbra sem derült ki, hogy mi a probléma azzal a hozzászólással, amibe először belekötöttél. Szerinted az nem volt gáz, hogy belekötöttél? Vagy az, hogy meg sem voltál képes indokolni a dolgot? Én miért vagyok gáz? Mert önálló véleményem van, ami mellett képes vagyok érvelni? Mert olyan állításokat írtam, amik szimplán zavartak téged, de azt sem tudtad megfogalmazni, hogy miért?

Amúgy nyugi, megyek aludni. Jóéjt! És a konteós videók helyett néha egyszerűen használd az agyad.

2020. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
92%
28: Folyamatosan adod a magas labdákat... Miért provokálod ki a szívatást? Na, mindegy is, költői kérdés volt. Remélem, sikerül majd ebből az állapotodból kikeveredned. Aludj jól! :)
2020. nov. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
0%
#29: Te szívatsz, én érvelek. Meg is beszéltük.
2020. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!