Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok emiatt?

Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Néha így elgondolkozom az emberi rosszindulaton és azon, hogy én hiába vagyok/voltam kedves és előzékeny, az emberek nagy része így is olyan aljas, hogy nem lehet szavakba önteni. Aztán néha így eszembe jut, hogy remélem ezek az emberek elkapják pl. ez a vírust vagy akármit, és remélem beledöglenek. Természetesen ezt nem minden emberre értem, csak arra aki meg is érdemli mert egy féreg volt bármikor, vagy alapjáraton egy féreg.

Tudom most akkor nekem fognak támadni mindjárt a nagy teréz anyák, hogy ha ilyet kívánok másnak, akkor én is dögöljek meg hiszen én is rosszindulatú vagyok, de itt van azért különbség. Velem ok nélkül szemetek. Éppen bal lábbal keltek, nem volt kin levezetni a feszültségüket.. Ezzel szemben én csak akkor kívánok másnak rosszat, ha azt megérdemelte például pont az említett viselkedésével.


2020. nov. 11. 19:12
 1/6 October15 ***** válasza:
98%
Aha és milyen viselkedés érdemel halált ó moralitás szent harcosa?
2020. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam!
2020. nov. 11. 20:20
 3/6 anonim válasza:
54%
Szerintem nem vagy rossz ember, mert okkal haragszol az ilyen egyénekre. Amúgy Budapesten vagy Bp. közelében élsz?
2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy kapcsolódik a lakhelyen a kérdésem megválaszolásához? :D nem keresek társat köszi!
2020. nov. 11. 21:50
 5/6 anonim válasza:
50%
Azért érdekelt (hogy hol laksz), mert kíváncsi vagyok, hogy hol van ennyi negatív ember, akikről írtál.
2020. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez az igazságérzeted rosszindulatban kifejeződve. Amíg nem teszel rosszat mással, addig nincs semmi baj. Ezt az érzést pedig ne akard elfojtani, ne érezd rosszul magad miatta. Fogadd el, hogy ezt érzed, mert úgy érzed bántottak, igazságtalanok veled szemben, a belső érzésed pedig nem érzi helyénvalónak, hogy így bánjanak veled, mert jót érdemelsz.

Nem vagy rossz. Teljesen érthető, hogy így érzel irántuk.

2020. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!