Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rasszista?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy már az is rasszizmus (persze egy gyengébb árnyalata), hogy általában összerezzenek az utcán, ha például egy roma származású ember elmegy mellettem. Nem ítélem el, nem ő akarta ezt a bőrszínt, és lehet, hogy egy nagyszerű ember, de azért mégsem érzem magam biztonságban.

2020. nov. 13. 10:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
13%

Ez igaz. CSak azok a fránya ARÁNYOK ne különböznének.... :)))))"


Magyarországon a cigány az elnyomott, gyűlölt színes kisebbség.

Ha megnézed a magyarok gazdagok, szépek egészségesek, közben a cigányok 50 évesen meghalnak a nyomortól.


És ennek pontosan így kell lennie, mert a magyarok nem akarják hogy a cigányok jól éljenek. Onnantól a magyarságuk semmit se érne.


Még a legutolsó hajléktalan analfabéta alkesz is elmondhatja magáról, hogy ő legalább nem cigány.


Sok magyar így éli le az életét, hogy mennyire csodálatos magyarnak lenni. Mert azt hiszi hogy amit magyarként csinál, az csak jó lehet. Ha pl egy magyar koszos retkes ruhában mászkál az utcán: igazi munkásember, ha egy cigány, retkes cigány most jött a putriból, még ruhára sincs pénze.

Közben a magyar még egy szöget se tud úgy beverni hogy közben ne csodálja magát: hú de magyar vagyok, ez nagyon huhú.

Főleg az éhbérért dolgozó segédmunkások, akik "legalább dolgoznak"


Mert ugye a cigányok nem dolgoznak, de senki se akar cigányt alkalmazni, vagy cigánnyal dolgozni.


Mert nem az integrálás hanem a kiírtás a cél, ez mindig is így volt.

15/16 Költözz át egy olyan országba ahol gyűlölik, írtják tapossák a fehér embert.


"Nem roma hanem cigány"


Ez nagyon fontos, a roma túl szép szó, a cigány jól kifejezi hogy milyen undorító, gyűlölt dologról van szó.


Szerintem a magyar túl szép szó, a paraszt még szebb, már szinte sértő hogy "para"-nak nevezi magát a térdig sz@ros földműves.


Én közönséges patkánynak nevezem az országban lakó, visszamaradott, semmitérő kis népet.


"Mit tegyek, hogy ne legyek rasszista?"


Nem vagyok rasszista mindenkit egyformán gyűlölök.

2020. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem adócsalókra gondoltam egész konkrétan, hanem orvosra, aki elhajtott a rendelőből, mondván most nincs rendelés, miután látta, hogy a kutyám konkrétan lábra sem tud állni, nem kap levegőt, és kis híján ott pusztult el. Na ebből egy városban rögtön hármat. Nem agyonverik, hanem hagyják elpusztulni. Vagy ügyvédet és vállalkozót, ahogy halálosan megfenyegetik apámat. Csak ezek nem hangosan az utcán zajlottak, hanem csöndben, alattomosan.
2020. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
És félre ne ért nem azt mondom, hogy nincs romabűnözés az országban, csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy bárki hátbaszúrhat, származástól függetlenül, csak a módszerek különböznek. Úgy meg nem lehet élni az életet, hogy mindenhol attól rettegsz, mikor fog egy roma kést döfni beléd, vagy egy orvos nagyobb profit érdekében félrekezelni, mert tudja, hogy nem halálos a betegséged.
2020. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

21: Jajjistenem......

Mondj egy országot, ahol nem hasonló a társadalmi státuszuk!


Nem fogsz találni egyet sem!

2020. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
7%

Nem akarom védeni a cigányokat, ezek csak egyszerű tények.


De a magyarok nagyon rasszista cigány mániások, gyakorlatilag aki nem magyar az cigány.


"Mondj egy országot, ahol nem hasonló a társadalmi státuszuk"


Inkább kelet európában, mert a világ kevésbé szánalmas részén nem abból áll egy ember élete hogy legalább nem cigány, aztán mindenki mást gyanús szemmel néz hogy vajon cigány-e, mert ha cigány akkor nekiáll rettegni.


Nem véletlenül ennyire sikeres a soros-migráns apokalipszis.

A migráns végülis egy ismeretlen eredetű cigány ami nem tud magyarul és megkésel.

2020. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
Bakker, ne tagadd már a tényeket+! Finnországban össvissza 20ezren vannak, milliókat költöttek rájuk, és folyton probléma van velük!!!
2020. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
69%

A cigányok sokkal rasszistábbak, mint a magyarok!


A magyarokat csak "parasztoknak" hívják!

2020. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
Egy néger szemében meg te vagy más. Lehet ő nem bír téged. Na most akkor mi van?
2020. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
86%

"Úgy tudom, hogy már az is rasszizmus (persze egy gyengébb árnyalata), hogy általában összerezzenek az utcán, ha például egy roma származású ember elmegy mellettem."


Én erre azt szoktam mondani, hogy ez nem rasszizmus, hanem tapasztalat.

Amikor az elsős gyerekem osztályában "valaki" folyamatosan a másik ruháját, sapkáját, kabátját viszi haza, és kiderül hogy nem más a tettes, mint az osztály egyetlen cigánygyereke...

Mikor a gyerek úgy jön haza, hogy "a Ferkó letépte a maszkom"... (a Ferkó a cigánygyerek)

Mikor az elsős cigánygyereknek már november elején annyi beírása van, amennyi másnak 3 év alatt (sem) gyűlik össze...

Azért az ilyen tapasztalatok után hadd ne kelljen már mentegetőznöm, mikor a kis Ferkót le büdöscigánygyerekezem...

2020. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Azért az ilyen tapasztalatok után hadd ne kelljen már mentegetőznöm, mikor a kis Ferkót le büdöscigánygyerekezem..."


És azzal mennyivel jobb lesz neked hogy "lecigányozod"

Csak a saját magadat minősíted.

2020. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!